«Закарпаття» — ПФК «Олександрія» 2:1. Статистика. Текстова трансляція

18 тур. 30 жовтня. Ужгород, стадіон «Авангард», початок 14:00

Бабенко, Лень, Лисицин, Шендрик, Свиридов (Целих, 80), Невуче (Нойок,90), Бойко, Бобаль (Микуляк, 67), Штурко, Хауши, Комарницький (Гибалюк, 46, Малиш, 77)

Паньків, Маринчук (Прийомов, 46), Чередніченко, Казанюк (Бідловський, 83), Довгий, Іващенко (Таргамадзе, 46), Запорожан, Шупік (Кабанов, 75), Ксьонз, Грицук (Зейналов, 86)

Голи: Бобаль 35 (п.), Целих 82 — Таргамадзе 65

Текстова трансляція

Матч розпочався

35` Гол! Матвій Бобаль забиває з пенальті.

Перший тайм завершився

Другий тайм розпочався

46` Перший тайм пройшов в жорсткій боротьбі по всій території поля. У нашої команди не було жодного моменту щоб забити гол. До пропущеного м`яча ужгородці мали один гольовий момент — снаряд потрапив в перекладину.
47` Олександрійці організували вихід один на один з голкіпером господарів, але гол забити не змогли.
50` Казанюк отримав жовту картку за те, що пробив штрафний до свистка арбітра.
52` Олександрія розігрувала кілька кутових поспіль, але без ударів по воротам суперника.
55` Бобаль знову пробиває по воротам Паньківа, шкіряна куля летить мимо воріт.
60` Шупік неточно пробив зі штрафного.
63` ГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!! Таргамадзе! Шупік і Таргамадзе розкатали захист суперника в карному майданчику. Грузинський легіонер точно пробив з десяти метрів по центру воріт.
65` Знову небезпека біля воріт Закарпаття. Цього разу Таргамадзе пробив неточно.
70` На стадіоні присутні не більше тисячі глядачів. В гостьовому секторі один олександрієць. Не зважаючи на таку кількість фанат несамовито підтримує свою команду.
73` Таргамадзе опинився один на один з голкіпером, пробив на точність, але воротар перевів м`яч на кутовий. Розіграш кутового завершився ударом від воріт.
74` Кабанов вийшов на поле, Шупік відправився відпочивати.
80` Гол! Після прострілу з флангу, Целих головою пробив точно. Закарпаття знову веде в рахунку.
85` Олександрія намагається змінити ход поєдинку, але одного бажання замало. Суперники рубляться не жаліючи один одного. Без ударів по воротам.
90` Арбітр додав до другого тайму 5 хвилин.
96` Матч завершився. Останні три гри Олександрія програла, і забила лише одни гол. Гравці по черзі підходять до єдиного фаната Олександрії, аби подякувати йому за підтримку.

Матч завершився

,
Евгений Македонский 30.10.2010.

16 комментариев на “«Закарпаття» — ПФК «Олександрія» 2:1. Статистика. Текстова трансляція”

1. SKALIK :

Яка сталь? на першій хвилині?

2. Селяві :

Вперед, Олександрія. Дави гамункулів абізян. Судєйка — падло продажне.

3. SKALIK :

Ще час є забити ще одного! Таргамадзе вперед!

4. SKALIK :

от курво! Що це за чорна полоса? грай любимий клуб! Грай твою маму!

5. SKALIK :

пальці вже схрестив і не допомогає…

6. SKALIK :

Прикольний заголовок ніби Олександрія введе у рахунку:)

7. SKALIK :

Остання минута, вірююююююююююююююююююююююююююю

8. SKALIK :

Обідно, досадно но ладно ладно!

9. 22 см. :

Всё… Прое…хали этот матч. Очень жаль. Ну, у Днестра и Энергетика обязательно нужно выигрывать!