Сделать стартовой В избранное

Під мікроскопом. Статистика матчів сезону 2008/2009

А тим часом спортсмени з ЮЕсЕй таки вийшли в фінал чемпіоншипа «Дудки-2009». Кавалерія Вісенте Будьонного Дель Боске півтори години безрезультатно скакала біля воріт баскетболіста Ховардра. Так, це вам пан Торрес не ключки підставляти на лінії новозеландських воріт. Після матчу Панчо Вілья ще довго чухав свою багатомільйонну потилицю, намагаючись зрозуміти всю трагічність події. Двічі за матч каталонець Пуйоль прибирав зі своїх очей кучеряву чолку, розглядаючи цифри на табло, і слухаючи коментарі про його команду і маму від мадридця Касільяса. А так хотілось нам з вами матчу Бразилія – Іспанія. А буде США – Бафан Бафана?.

Пам’ятаєте, після половини сезону в Першій лізі ми підрахували розгорнуту статистику нашої команди і гравців. В перерві півфіналу посидів з калькулятором, результати виведені в таблицях нижче. Проведемо порівняльний аналіз.

Удалений (в ср.) — Сразу/2ЖК 2 (0,06)—0/2

В другій половині сезону олександрійці провели 14 матчів, 9 із яких виграли, 2 програли і ще 3 закінчилися внічию. Гарний результат який привів до підсумкового третього місця в таблиці. В цих матчах забили 17 голів – це на аж 9 менше ніж до зимової перерви, але ж тоді матчів було на 4 більше. Статистика по пропущених голах змінилися більш суттєво: 8 після перерви, проти 23. Можемо констатувати, що в міжсезоння Юрій Коваль добре попрацював над діями гравців в обороні, також повністю було замінено склад воротарів.

А от результативність в нападі особливо не змінилась, покерами і хет-триками наші нападники не радували. Якщо восени забивали трохи частіше на виїзді ніж в гостях, то весною ці показники практично вирівнялись. Та і по динаміці здобування турнірних очок важко назвати нашу команду виїзною: за сезон лише 17 набраних очок із 45 можливих в гостьових матчах.

30 (62,5%) Очков дома 24 (50%)
5 (31,25%) Выигрышей в гостях 5 (31,25%)
7 (43,75%) Ничьих в гостях 7 (43,75%)
4 (25%) Поражений в гостях 4 (25%)
22 (45,83%) Очков в гостях 22 (45,83%)
3 Максимально забито 2
1 Максимально пропущено 3

Порівнюючи цю таблицю з проміжними висновками без змін залишився той факт, що в другому таймі пропускаємо частіше. Це і не дивно, бо весною пропусти в 3 рази менше голів. Забивали олександрійці в першому таймі частіше після 30хв. (13 голів), а в другому між 60хв і 75 хв. (15 голів). Пропускали частіше в інтервалі між 30хв і 55 хв (11 голів), і нші м’ячі влітали в сітку наших воріт частіше в других таймах.

3:1 1 3,12%

В 2009 жодного разу матчі за участю ПФК «Олександрії» не завершувалися з рахунком 1:1 – до перерви в сезоні таких матчів було 5. З рахунком 2:1 завершились аж 10 поєдинків. Всі три «сухі» матчі були зіграні навесні.

29 Кирилов Вадим Нап 10 853 4 0 1

До цієї таблиці нагадаємо, що є гравці які перебували в команді лише половину сезону. Взимку команду залишили 11 гравців: Білоконь, Мусін, Шевченко, Головко, Цимбал, Мельник, Швець, Буличов, Постолатєв, Погорєлов, Казанюк. Поповнили команду 9 чоловік: Козаченко, Паньків, Мігашко, Суспицин, Бугайчук, Кременчуцький, Смалько, Забара, Кирилов.

В сезоні 2008/2009 абсолютними лідерами по часу проведеному на полі стали капітан команди Павло Куций і правий захисник Андрій Запорожан. Ці хлопці за весь сезон пропустили лише по одному матчу. Трохи відстав Тарасенко, який до Нового року теж відіграв всі матчі, але зараз втратив місце в основі. Євген Шупік з’являвся на полі в 28 матчах, в яких забив 7 голів, що являється найкращим результатом в сезоні. 4 голи залишилось за Казанком, стільки ж за друге коло забив Кирилов, також до одного в першому колі додав три Максим Сирота.

З чималим відривом Шупік відзначився найкращим результатом ще в одному компоненті – 8 жовтих карток за сезон. Можемо похвалитися, що маємо лише два вилучення, трапились в одному матчі – за дві жовті в Луцьку були вилучені Кирилов і Сирота.

Пам’ятаємо що була ще одна дискваліфікація. За штовханину після фінального свистка в Мукачево 5 матчів без гри приписали Козаченку. Саме тоді отримав свій шанс Юрій Паньків, який лише в останньому з цих п’яти матчів пропустив гол.

Підсумовуючи написане, можна стверджувати що команда за цей час значно додала в першу чергу в результатах. Так, не все вдається в атакуючих діях, але менше нашої команди пропустили лише лідер першості «Закарпаття». Є у нас кістяк досвідчених і стабільних гравців які можуть відповідально виконувати поставлені тренерським штабом задачі. А ви як думаєте?

Евгений Македонский 25.06.2009.

9 комментариев на “Під мікроскопом. Статистика матчів сезону 2008/2009”