«ИгроСервис»  — «Александрия» 1:2. Статистика. Коментарии тренеров

30 тур. 24 мая, начало 15:00. Стадион «Фиолент», Симферополь. Зрителей 300

Ерещенко, Огарин, Бондарчук, Вертенников, Олейник, Горбатко, Мазуренко, Писный, Колесник, Якименко, Ильяшов

ПФК «Александрия»

Панькив, Куцый, Запорожан, Никитин, Гитченко, Герасименко (Лысюк, 46), Кременчуцкий (Забара, 70), Смалько (Черидниченко, 55), Сирота,Суспицын, Кирилов

Голы: Горбатко 40 — Сирота, 2 (п), Лысюк, 67

Сергей Шевченко, главный тренер «ИгроСервиса»: Поки що ми виживаємо. Намагаємося виграти час. Проблеми у нас дуже великі. По сьогоднішній грі я не можу пред’явити претензії футболістам. Грали наскільки вистачило сил. Про що говорити, якщо у нас вже воротар виходить на позицію захисника. Але ми все рівно віримо у світле майбутнє і будемо боротися до останнього, щоб зберегти команду. Звичайно, будемо ще дивитися момент із призначенням пенальті у наші ворота. Коли ж була гра рукою у штрафному майданчику гостей, свисток арбітра промовчав. Хоча, що заважало, скажімо, Пісному забити з вигідної ситуації?..

Юрий Коваль, главный тренер «Александрии»: Не можу не дивуватися своєму колезі, який практично з нічого робить команди для першої та другої ліг. Ми не мали ілюзій, що буде легко. Знаючи виконавців, які є в «Ігросервісі» у нас були деякі побоювання за результат сьогоднішнього матчу. Гра вийшла нервовою тому що, у другому таймі мої підопічні зіграли нижче свого рівня. Причину назвати складно, намагаємося не перевантажувати футболістів, але, ймовірно, є якась проблема, перш за все, з реалізацією. Ми свідомо виставили на гру трьох нападників, сподівалися, що вони максимально використають свої моменти. Але вони не забили, тому до фінального свистка була така нервова гра.

Евгений Македонский 25.05.2009.

3 комментария на “«ИгроСервис»  — «Александрия» 1:2. Статистика. Коментарии тренеров”

1. damn Oi! :

дуже цікаві коментарі) особливо Коваля. Дякуємо за цікавий матч! )) і таааакий результат!)))

2. Серж :

Ці 3 нападаючих задали неймовірний темп, за яким не встигали гравці Сімферополя. Гра була дуже гарна, але не вистачало реалізації!
    Дякую тренеру і гравцям за цікаву гру

3. Серж :

У цій грі, на 78 хвилині, мабудь другий голкіпер ІгроСервіса вийшов на поле як польовий гравець. Ось що значить нестача кадрів)