Сделать стартовой В избранное

«Сталь» — ПФК «Олександрія» 1:0. Текстова трансляція

Сьогодні ми вперше спробуємо організувати текстову он-лайн трансляцію виїзного матчу нашої команди. Так як в Алчевську відсутній на стадіоні інтернет, відеотрансляції на сайті ПФЛ сьогодні не буде. Прес-служба луганської команди не веде у себе на сайті текстових трансляцій (так само як і наш офіційний сайт), тому наші вболівальники що знаходяться зараз на стадіоні в місті Алчевську, допоможуть нам бути в курсі подій. Ініціатива імпровізована, ми спеціально не готувались, ідея виникла за 5 хв до стартового свистка. Не можу обіцяти оперативність, але ви будете в курсі головних подій на полі. Сторінка автоматично не обновляється, з періодичністю 3-4 хвилини обновіть цю сторінку у себе

17 тур. 23 жовтня. Алчевськ, стадіон «Сталь», початок 15:00. Глядачів 2500

«Сталь»

Пилипенко, Білий, Назаренко, Кондратюк (Налигач, 79), Чеботаєв, Одінцов (Мироненко, 72), Колісніченко, Гавриш, Колінз (Гордя, 67), Окана-Стазі (Палагнюк, 83), Шевченко (Янченко, 90)

«Олександрія»

Паньків, Чередніченко, Казанюк, Довгий, Іващенко (Грибанов, 46, Кабанов, 59), Зейналов (Маринчук, 46), Запорожан, Ксьонз, Грицук, Таргамадзе (Фурта, 76), Гаврюшов (Мельник, 71)

Гол: Шевченко 22

Текстова трансляція

Матч розпочався

01` Сталь розпочала з центра поля.
17` Перепрошуємо за технічні неполадки, телефонний зв`язок з Алчевськом обірвався. Ми намагаємось його налагодити. Трохи терпіння…
30` Телефон нашого связного все ще не працює.
40` Якщо вірити сайту ПФЛ, на 22 хв. матчу Сталь забила перший гол. Пять хвилин до кінця першого тайму, сподіваємось в перерві матчу нам вдасться вирішити технічні проблеми.

Перший тайм завершився

Другий тайм розпочався

46` Перший тайм пройшов в рівній боротьбі. За гольовими моментами 3-2 на користь господарів. Паньківу кілька разів довелось виручати Олександрію. На 22 хв. гол забив нападник Вячеслав Шевченко дальнім ударом.
54` Нашій команді не вдається налагодити комбінаційну гру. Сталь більше володіє м`ячем. Алчевці двічі пробивали по воротам Паньківа, Юра грає впевнено.
62` Пожежа у карному майданчику господарів. Захисник і голкіпер напару рятують ворота від неменучого голу.
70` Олександрійці намагаються підібратися до воріт суперника, проте їм бракує точності останній передачі. Сталь вдало пресингує наших гравців по всьому полі.
74` Призначено штрафний удар недалеко від воріт господарів. Казанюк б`є мимо.
75` В гостьовому секторі шестеро олександрійців несамовито женуть свою команду вперед.
78` Заміна в складі ПФК Олександрія. Замість Таргамадзе на поле вийшов Фурта.
80` Фан-сектор господарів зібрав біля 50 чоловік. У них є барабан. Крім лицьового банера алчевців, поряд висить банер фанатів донецького Металурга. Після першого голу господарі запалили дим. Міліція відразу повязала правопорушника.
85` Гра триває з перемінним успіхом. Суперники по черзі дуже близько добираються до воріт один одного.
88` Сталь не підпускає нас до своїх воріт. Немає жодних гольових моментів. Все погано.
90` Арбітр матчу додав 4 хв до другого тайму.

Матч завершився другою поразкою ПФК «Олександрії» в сезоні. Дякуємо виїздюкам за інформацію про перебіг матчу.