Сделать стартовой В избранное

«Арсенал» Біла Церква — ПФК «Олександрія» 1:4

20 тур. 17 листопада. Біла Церква, стадіон «Трудові резерви». Глядачів 700

Голи: Проневич 87 — Старенький 12, Шевченко 38, 45, Чередніченко 90

«Олександрія» вперше перемогла в Білій Церкві. Дружні стосунки між вболівальниками не стали назаваді серйозному спортивному протистоянню на футбольному полі. Можливо, цей матч став останнім для «Арсеналу» з такою назвою і в красно-білих футболках. В останньому виїзді 2012 року наша команда не залишилась без підтримки фанатів.

З перших хвилин жовто-чорні змусили господарів зосередитися лише на обороні власних воріт. Ще в вересні практично розформована команда витримала недовго. На 12 хвилині на побачення з Марущаком вивели Старенького — Сергій пробив точно в дальний кут воріт. А в кінці тайму бенефіс святкував Шевченко. Вячеслав оформив другий дуплет в сезоні. Другий тайм закінчився з рахунком 1:1 — олександрійці збаливили обертів, Купцов провів ряд замін, які не підсилили гру команди. Відзначемо гол Черідніченка на 90 хвилині матчу.

Біла Церква — Олександрія. Весь матч супруводжувався дружніми перекличками між секторами обох команд. Червоно-білі підготували перформенс з банером кольорів обох клубів і використанням багато диму і стробоскопів. Це несподобалось органам правопорядку. Одного фаната намагались вивести зі стадіону. Весь сектор білоцерківців покинув свій сектор, а повернутись змогли лише на другий тайм.

Свободу чесним — волю Павличенкам. В другому таймі на обох секторах з`явилися текстовики в підтримку несправедливо засуджених громадян України. Українські фанати, при солідарності колег за кордоном, продовжують боротьбу за права і справедливість для сім`ї Павличенків.