Сделать стартовой В избранное

ПФК «Олександрія» — «Динамо» Київ 1:3. Фоторепортаж. Коментарі тренерів

Володимир Шаран, головний тренер ПФК «Олександрія»: Матч сподобався глядачам. Дякую усіх хто підтримав нас цього спекотного дня.

У першому таймі ми виглядали пристойно. Показали досить таки непоганий футбол проти такої команди як «Динамо». У другому таймі дещо не вистачило концентрації та фізичних сил. Чесно кажучи, ми ніколи не бачили Ідейє. А цей чоловік вийшов на заміну, і практично зробив гру. Допоміг «Динамо» добитися перемоги.

Ми не очікували такого повороту подій на полі в другому таймі. Подібна ситуація була в грі з ФК «Львів», коли на поле вийшов Таргамадзе. Його також ніхто не бачив. А він вийшов на поле забив гол і зробив гольову передачу. Теж саме сьогодні зробив і Ідейє.

Гострі моменти створювали до тих пір, поки були фізичні сили. Самі бачите, яка погода. Ми не винні, що прийшлося грати в 17. 00. Важко сказати, як би склалася гра, якби вона почалася о 19.00. Поки були сили і швидкість, і стандарти заробляли, і забити могли.

Юрій Сьомін, головний тренер «Динамо»: Враження від Олександрії, стадіону, маленького готелю, самі найкращі. Повірте, не кожен клуб має такі поля і затишний стадіон. Це я кажу не через те, що ми виграли в такому важкому матчі. Матч приніс задоволення. В такому маленькому місті досить серйозне відношення до футболу. «Олександрія» в першому таймі дуже добре оборонялась, переходячи в гострі контратаки.

Що Ви сказали арбітру в перерві?

Ніякої критики на адресу дій арбітра не було. У нас ціла команда, ми нікого не ділимо. Що могли, те зробили. У таку спеку, 17:00, спека +37 С, це ж здоров`я гравців. Ви подивіться на фізичний стан обох команд. Це невірно. Треба всім разом корегувати час. Слід поважати працю футболістів. Жорсткої критик не було в перерві.

Дуже гарно грала «Олександрія». В перерві ми внесли певні корективи. Менше почали бігати з м’ячем, більше грали в пас. Нам вдалося перемогти.

2 тур. 16 липня. КСК «Ніка», початок 17:00. Глядачів 7000

«Олександрія»

Паньків, Сахневич, Чередніченко, Довгий, Салхі (Давидов, 64), Зейналов (Шевченко, 57), Запорожан, Назаренко, Ксьонз (Арурі, 87), Таргамадзе, Старенький

«Динамо»

Шовковський, Данило Да Сілва, Вукоєвич (Ідейє, 46), Попов, Ярмоленко, Мілевський (Алієв, 85), Діакате, Гусєв (Каддурі, 84), Єременко, Аруна Лукман, Хачериді

Голи: Запорожан 71 — Ярмоленко 54, Ідейє 56, 80

, ,
Евгений Македонский 18.07.2011.

7 комментариев на “ПФК «Олександрія» — «Динамо» Київ 1:3. Фоторепортаж. Коментарі тренерів”

1. хоттабыч :

а нашие осы хоть разок да ужалили киевлян , подтвердив все цветом своеи формы,жаль,что это не отображено в фоторепортаже.

2. BigMan :

хоттабыч, ты подзадолбал своей неадекватностью! что за осы? какие жала? что ты куришь? выдыхай! :) с такими оборотами стартуй на форум оф.сайта, там хватает ценителей :))