Сделать стартовой В избранное

ПФК «Олександрія» — «Зірка» 2:1. Фоторепортаж. Коментарі тренерів

Володимир Шаран, головний тренер ПФК «Олександрія»: Для того щоб осмислити цю гру, потрібен певний час, щоб бути об’єктивним у судженнях та висновках. Дійсно, сьогодні було справжнє дербі. Мені дуже сподобалась «Зірка», яка грала з такою самовіддачею та натхненням, але мені ще більше сподобалась «Олександрія», при тому, що в нас великі кадрові проблеми — чотири гравці основного складу були відсутні сьогодні на полі.

Ми зіграли тактично по-іншому, до цього ми ніколи так не грали. У першому таймі мали забивати кілька м’ячів, але цього не відбулося. Ми не та команда, яка закривається в обороні, ми сповідуємо атакуючий футбол. Допустили одну прикру помилку, що коштувала нам голу, але швидкий другий гол поставив все на свої місця. Мене дуже здивувала «Зірка» в плані агресивності та футбольного нахабства. Команда бігла вперед не оглядаючись. Наші ж гравці логічно довели переможний рахунок матчу до завершення матчу, маючи можливість і збільшити його по ходу гри.

Слід дочекатися, що там сталося з Шупіком, який попросив, щоб його замінили. До цього часу він жодного разу не просив заміни.

Про Таргамадзе. Президент клубу сказав мені, що є гравець на якого треба глянути. З першого тренування Давід справив гарне враження. Швидкий, думаючий і головне молодий. Йому тільки 21 рік. Він пройшов німецьку школу футболу, яка дуже різниться від вітчизняної. Три з половиною роки, що він провів у Німеччині, пішли йому на користь. Він на ходу, бачить поле, дисциплінований в усіх відношеннях.

Анатолій Бузнік, головний тренер «Зірки»: Вітаю «Олександрію» з перемогою. Ця команда йде до своєї мети. Чарівників немає, за такий короткий термін, що я очолюю команду, не можна її гру повністю змінити. Але глядачі сьогодні отримали велике задоволення. Що ж, будемо іти далі, будемо налагоджувати гру, якомога швидше залишатимемо небезпечну зону.

Чому мої підопічні провели два різні тайми? Ми сьогодні грали з командою, яка очолює турнірну таблицю, а не є нашим сусідом по ній. Певно, спочатку був деякий острах, діяли акуратно. До того ж, фланги в «Олександрії» дуже швидкі! У перерві внесли корективи, програвати не збиралися! Скажу чесно, добре, що команди вистачає хоча б на один тайм. Проте який!

Що ж до пропущених м`ячів, скажу так… У кожної команди є свої принципи оборони, вони були нами порушені, зокрема, в першому епізоді, коли пропустили гол. Не зіграв захисник, невірну позицію зайняв воротар. Сьогодні мушу констатувати, що в обох м`ячах справді є провина воротаря. Але іншого в нас немає. Ми зараз не можемо запросити Шовковського чи Реву. Товт уже підходить до матчів набагато відповідальніше, він буде рости. Хоч мені і кажуть, що це була найкраща гра команди в сезоні, але, думаю, це не так — в моєму баченні найкращі ігри ще попереду.

16 тур. 16 жовтня. КСК «Ніка», початок 17:00. Глядачів 5000

«Олександрія»

Паньків, Маринчук, Чередніченко, Казанюк, Іващенко (Грибанов, 60), Запорожан, Шупік (Зейналов, 69), Ксьонз (Мельник, 89), Таргамадзе (Бідловський, 84), Гаврюшов, Грицук ( Кабанов, 90),

«Зірка»

Товт, Пінчук, Стоян, Смалько, Ситнік (Сирота, 57), Атаєв, Луценко, Давидов (Чорномаз, 86), Бідненко (Погребняк, 38), Порошин (Галенко, 80), Кочура

Голи: Череднiченко 21, Шупік 56 — Кочура 54

Вилучення: Смалько 90

,
Евгений Македонский 16.10.2010.

3 комментария на “ПФК «Олександрія» — «Зірка» 2:1. Фоторепортаж. Коментарі тренерів”

1. p1zzA :

лучшая игра пфкА дома! напряг весь матч! 2 тайм вообще … атаки с обоих сторон просто шикарный матч!