Сделать стартовой В избранное


Звернення президента ПФК «Олександрія» Миколи Лавренка до уболівальників

У зв’язку з тим, що останнім часом під час проведення футбольних матчів відмічається практика скандування образливих і нецензурних висловлювань на адресу суддів та гравців команд-суперниць, Президія Федерації футболу України ухвалила рішення, що має стати одним із ключових у боротьбі з численними правопорушеннями, з проявами крайнього екстремізму, вандалізму, неповаги до учасників футбольного свята, що передбачає адміністративне покарання згідно ст.173 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення».

Подібна поведінка найбільш активних уболівальників носить систематичний характер, а ініціатори ганебної поведінки залишаються безкарними. Ми закликаємо усіх, кому не байдужий саме олександрійський футбол, хто дійсно любить, вболіває і поважає ПФК «Олександрія», організовано активно вболівати на стадіоні. Ваша підтримка повинна бути направлена безпосередньо на підтримку футболістів ПФК «Олександрія» і ні в якому разі не носити характер образ на адресу суперника та суддів у полі.

Недозволені емоції, негативна поведінка на трибунах не повинна переважати здоровий глузд уболівальників. Не слід забувати, що поряд з нами знаходяться наші діти, для яких ми повинні слугувати прикладом високої культури виховання і дисципліни. Ми не повинні формувати в більшості вболівальників негативного сприйняття відвідування футбольних матчів. Неправомірні дії з боку найбільш активних уболівальників – «Ультрас» в частині використання ненормативної лексики та інших грубих порушень поведінки порушують Регламент змагань, що в свою чергу можуть тягнути за собою фінансові санкції з боку дисциплінарних органів Прем`єр-ліги по відношенню до клубу.

Давайте разом будемо формувати здорову атмосферу вболівання на трибунах під час проведення футбольних баталій! Ми – за взаємно добрі стосунки між усіма учасниками футбольного свята!

З повагою, президент ПФК «Олександрія» Микола Лавренко

,
Евгений Македонский 15.03.2012.

13 комментариев на “Звернення президента ПФК «Олександрія» Миколи Лавренка до уболівальників”

 1. STEF :

  Давайте, тоді просто сидіти і мовчати?!
  Відчуваю, що скоро буде таке саме відношення між фанатами і президентом, як в Іллічовці!!!

 2. Trusardi :

  Ненормативной лексики,относительно мало,а чаще всего её вообще нет.Единственное,что приходит в голову,это МКГ и на Полтаву.Всё…

 3. SA :

  «Сприяти отриманню насолоди від перегляду футбольних матчів всіма відвідувачами стадіону»
  1. я довго з цього ржав!
  2. це взагалі Лаврик казав???
  3. яка причина такого звернення? у нас що злочинці якісь на стадіоні? стадіон це кінотеатр?

  у мене таке відчуття, що нашим писакам просто прийшло завдання накатать на сайті такий пост…

 4. skalik :

  Не розумію взагалі цього звернення! Ніби Олександрійські уболівальникі самі нетолерантні в країні. Та й взагалі сприймаю це звернення як образу активним уболівальникам Олександрїї. А ємоціі є емоції бо це це є футбол і хтось цим живе.

 5. Дядя Женя :

  Це приказ від ПЛ кожному клубу потрібен заклик президента до вболіваликів!! Із-за Євро 2012 всі правопорушення будуть каратися- командам штраф,а вболівальникам адм.покарання або навіть кримінальна відповідальність

 6. Олександрія-Київ :

  класифікувати крим. відповідальність за порушення правил поведіонки на стадіонах ні ФФУ, ні ПЛ, ні клуб, ні папа римський НЕ можуть! Є закони, є діючий крим. кодекс. Але такоє є проект закону 9662, який поки що не прийнято. От як цей проект пройде в Раді — отоді вже гайки! Навіть за перегляд матчу стоячи будуть закривати на 15 суток.
  Спасіба ЄВРО-2012! (шоб воно згоріло)

 7. BigMan :

  Дядя Женя, не знаю была ли команда от ПЛ клубам гнобить своих болельщиков, но НИ ОДИН из президентов ничего подобного про свою публику НЕ заявлял!

 8. teodor :

  Обращение появилось после того как Дисциплинарный комитет ФФУ принял решение о наложении на ПФКА штрафа 25 тысяч гривень за поведение болельщиков в 10 секторе во время матча с Волынью. Вот сколько стоит феерверк и «поддержка». Пора учиться болеть у 7 сектора. Во время игры с Металургом они показали кто умеет болеть. ПФКА пора готовить еще тысяч 15 за придурка на поле в игре с МД. добавьте сюда 25 тысяч штрафа за Черноморец, 15 тысяч компенсации за поломаные сиденья в Одессе и поймете , что лучше тратить деньги на штрафы а не наразвитие стадиона.Интересно почему наши бздят себя так вести в Днепре, харькове, Киеве? А там страшно, могут и накостелять

 9. Пипец :

  чего они показали??????

 10. Олександрія-Київ :

  що показали? вижрали всю горілку що була в навколишніх магазинах, зігнали в купу всих дітей шо були на стадіоні, і заставили кричати всі дві кричалки по кругу… і так до кінця матчу… птху противно наблюдать цей 7 сектор =( люди ідуть на центральні сектори футбол подивитися, а там такі ригалки…

 11. teodor :

  парни зашел на сайт uaфутбол в раздел посещаемость и увидел плачевную статистику. Мы поддерживаем свою команду на 0. 15 место по посещаемости игр команды. Стыдно и обидно. Пишем много. Базар разводим. А как поддержать команду то и мы с Вами в «зоне вылета». Все на стадион поддержим свою команду!

 12. Руслан :

  Добрый день уважаемые болельщики и фаны, данным письмом хотим предложить вам такую атрибутику спортивных мероприятий, как: «гудок болельщика». Данный товар имеется в двух комплектациях, а именно:
  1-гудок и балончик с сжатым воздухом — 31 грн.
  2-гудок и ручной нагнетатель воздуха — 46 грн.
  У нас действует гибкая система скидок, в зависимости от количества заказа и формы оплаты.
  Мы находимся в городе Одессе, тел: 704-54-87

 13. SA :

  Русік, у п’яту точку засунь свій гудок і гуди!

Оставить комментарий# Команда І В Н П О
1 Шахтар 30 25 4 1 79
2 Динамо 30 23 6 1 75
3 Металіст 30 16 11 3 59
4 Дніпро 30 15 7 8 52
5 Арсенал 30 14 9 7 51
6 Таврія 30 12 9 9 45
7 Металург 30 12 6 12 42
8 Ворскла 30 9 10 11 37
9 Чорноморець 30 10 7 13 37
10 Кривбас 30 9 6 15 33
11 Іллічівець 30 8 8 14 32
12 Волинь 30 7 6 17 27
13 Зоря 30 6 8 16 26
14 Карпати 30 5 8 17 23
15 Оболонь 30 4 9 17 21
16 Олександрія 30 4 8 18 20