Сделать стартовой В избранное

ПФК «Олександрія» — «Арсенал» Біла Церква 2:0. Коментарі тренерів. Фоторепортаж

Володимир Шаран, головний тренер ПФК «Олександрія»: Безумовно, ми добре знали що нас чекає дуже важкий матч. Хлопці хвилювалися, бо бажали, горіли бажанням зробити президенту клубу подарунок на День народження, що буде 17 травня. Микола Миколайович просив перемогу над «Арсеналом» та «Титаном».

Звичайно, що перший тайм не можна занести в актив, бо більшість того, що планувалось не виходило. Команда суперника дуже серйозна, і важка для нас. Після перерви дії футболістів на полі були іншими. Поки не забили другий гол, були небезпечні моменти біля наших воріт. Мабуть, це психологія спрацьовує. А вже після другого голу — інша гра, коли ми могли забити і третій, і четвертий.., гол. Звісно, що після розмови в роздягальні під час перерви, де відбулася серйозна розмова, хлопці зрозуміли, що треба грати по-іншому.

По сьогоднішній грі немає претензій до гравців. Зрозуміла і переконлива перемога. Більш детально все проаналізуємо, переглянувши ретельно хід всього поєдинку.

Ігор Артимович, тренер «Арсеналу»: Достойно наша команда виглядала приблизно протягом 65-ти хвилин. У першому таймі могли і зрівняти рахунок, якби не поперечина. У другому таймі зробили заміни. Гадали, що нові гравці підсилять гру, але вона тільки погіршилась. Після другого голу могли пропустити і третій, і четвертий. Ваша команда виглядала достойно. Вітаю з виходом у Прем`єр-лігу. У вас хороша команда.

30 тур. 15 травня. КСК «Ніка», початок 18:00. Глядачів 4000

«Олександрія»

Паньків, Сахневич, Чередніченко, Довгий (Грицук, 86), Запорожан, Гітченко, Зейналов (Назаренко, 46), Ксьонз, Таргамадзе (Старенький, 68), Козак (Пархоменко, 79), Шевченко (Кабанов, 72)

«Арсенал»

Суслов, Гонщик (Малий, 84), Лебединець, Налигач, Антоненко, Вербний (Алексанов, 70), Коваленко, Огіря (Товкацький, 58), Рибковський (Гудзікевич, 51), Костюк, Фурта (Козаченко, 68)

Голи: Таргамадзе 28, Старенький, 81

За матеріалами pfcalexandria.com.ua

Фотокореспондент: Val’ka

Евгений Македонский 14.05.2011.

3 комментария на “ПФК «Олександрія» — «Арсенал» Біла Церква 2:0. Коментарі тренерів. Фоторепортаж”