Сделать стартовой В избранное

ПФК «Олександрія» — «Геліос» 3:2. Коментарі тренерів. Фоторепортаж

Володимир Шаран, головний тренер ПФК «Олександрія»: Багато людей після двох поразок подумали, що наш корабель похитнувся, але сьогодні хлопці довели, що вони, дійсно, «мужики», що є характер у команди, самовіддача і бажання перемагати. Це один із самих напружених матчів за час мого керівництва командою. Я маю на увазі і спаринги на тренувальних зборах і сім календарних матчів весняної частини першості.«Геліос» непогана команда. Ми розуміли, що вони приїхали за перемогою. Певно думали, що легко обіграють «Олександрію», але ми правильно обрали тактику на звітний матч: грали від оборони, передбачаючи, що будуть вільні зони, які і використали на свою користь. У команди є швидкість. У перерві я сказав, щоб хлопці забули про результат першого тайму і діяли ще з більшою самовіддачею, шукаючи свого шансу в контратаках, для того, щоб забити третій і четвертий м`яч. І як підтвердив перебіг подій на полі, моменти для цього були. Але дві поперечини — це вже неначе певна містика — рок. По самовіддачі, бажанню перемогти гравці зіграли вище всяких похвал. Виділяти нікого не буду. Сьогодні грала вся команда.

Сергій Кандауров, головний тренер «Геліоса»: Грали перший тайм непогано, але втратили концентрацію на останніх хвилинах тайму, отримавши два голи. Такі команди, як «Олександрія» такого не пробачають. Тут є над чим працювати. Це не перший раз, коли на останніх хвилинах пропускаємо. Команда молода, не знаю, що з нею. У другому таймі грали краще, були моменти, але могли і пропустити ще більше. Дитячі помилки. Пропустивши, не змогли відігратися. Завдання нашої команди – бути в першій п’ятірці. До Прем’єр-Ліги ми ще не готові. Про це навіть і мова не ведеться в клубі. Я переконаний, що на матчі подібного рівня слід призначати більш кваліфіковану бригаду суддів. Їх діями були незадоволені не тільки ми, а й господарі. Ми сюди їхали за перемогою!

23 тур. 13 квітня. КСК «Ніка», початок 18:00. Глядачів 3800

«Олександрія»

Паньків, Маринчук, Чередніченко, Локтіонов (Іващенко, 75), Зейналов (Грицук, 85), Кременчуцький, Запорожан, Шупік (Казанюк, 68), Є. Колесник (Сухоцький, 90), Ксьонз (Пономар, 90), Сидоренко

«Геліос»

Качоренко, Даценко (Євстафієв, 65), Лобойко, Борзенко, Гаді (Гостєв, 70), Сумцов, Соломаха, Бочкур (Романчук, 46), Даудов (С. Колесник, 74), Тарасенко, Фоменко (Яровенко, 73)

Голи: Шупік 45, Сидоренко 45+1, Чередніченко 59 — Романчук 47, Тарасенко (п) 90+2

Фотокореспондент: Владислав Панагбєєв

Евгений Македонский 13.04.2010.

28 комментариев на “ПФК «Олександрія» — «Геліос» 3:2. Коментарі тренерів. Фоторепортаж”

1. Петя :

Перший тайм такий скверний був… аж тошнило від такої гри, але якимось дивом забили 2 гола. В другому таймі гра вже була веселішою. Локтіонов нікакой. Рома, чеши в Кремінь чи у Ворсклу. А от Колесник молодчина! Женя такі паси роздавав!!! Любо дорого дивитись. Молодець. Бажання є. Техніку поступово удосконалює. Погано, що не фактурний він — занадто «щуплєнькій», не завадило б «підкачатись», набрати маси тіла і м`язів.

2. pizza :

ВIТАЮ !!!

3. Viktor0707 :

З перемогою Олександрія! Скажіть будь ласка, а чому не грав Олександр Кочура?

Юрій Коваль дивився матч, що у разі не перемоги очікувалася заміната Шарана на Коваля?

4. gosti :

Это 100% ждал осечки,наверно расстроился,что ПФКА победила.Такой он!!!!

Гыы)))) это точно!!!

я не пойму, чем Кирилов не угодил Шарану…не ужели Локтионов лучше играет, врятли…

11. Perry :

Лучше не лучше, скажите, сколько голов забил Кирилов? Тем более он біл любимчиком Коваля. Рома хоть и не всегда забивает зато старается. А терпение и труд… сами знаете.
    Тем более Локтионов вірос в Александрии, что не мало важно. Хватит гнать.

12. Марко :

Не видумуйте маячні про тренера!
    Коваль приїхав ДОДОМУ, то що він не може сходити на футбол? Він і на тренуваннях команди буває. Що тут незвичного? Це ж його клуб, до заснування якого він має безпосереднє відношення. Тому нічого дивного!

13. чЧ :

Perry, если он александриец, то что его теперь на руках носить и в попу целовать? Он дерево! Из плюсов только скорость. Кроме скорости ничего нет!!! А нафига нам спринтер на поле? Пусть в легкую атлетику идёт.
    Perry, если ты такой большой поклонник александрийских футболистов — болей за Аметист, посещай их матчи, гоняй на выезда с ними.
    И остальные балаболы, слушайте сюда! Коваль сделал для Александрии столько, что многие из вас не сделают за всю жизнь. Прав, Марко, Коваль приехал домой. Он такой же александриец как и я, как многие из нас. Благодаря этому человеку Александрия заявила о себе в Украине, точнее, громко напомнила о своём существовании. Лично я Коваля уважаю, уже за это. О его последнем пребывании на посту главного тренера нашего клуба у меня есть своё мнение. Но обзывать этого человека… Это мерзко. Я прошу это прекратить.

14. Марко :

я давно підозрював дибілізм у писак харківського клубу (варто тільки згадати соплі після матчів з Арсеналом БЦ), тому не сумнівався що про наш матч вони теж знайдуть яку херню написать: виявляється вони порвали нас як тузік тряпку, а три голи їм знову забив судєйка =)))

15. Perry :

Я вже писав що це означає.Ну блін, не треба торкатись теми виїздів, адже ти відвідав виїздних матчів не так то і багато.

16. Аноним :

Фото Коваля зроблено явно не на стадіоні Ніка. Такої стіни там не має. Коваль — the best!

17. 1 :

Какое же хитрое выражение лица у Ковадя на 1 фото. «Лиса на охоте» все выжидает!

18. Вадос :

Фото Коваля зроблено на стадіоні Ніка перед матчем. Не треба стверджувати,якщо не знаєш.

19. Комментатор :

Коваль — червяк!простите за повторное сообщение,но не могу сдержатсья от правды))))

20. MegaSlam666 :

Хватит гнать на Коваля. Я считаю что он сделал для команды очень много, и то что он пришел на матч это еще одно доказательство того, что он в душе болеет за Александрию, а не «червяк, который выжидает как лиса на охоте». Блин, противно слушать. У вас что нет никакого уважения к людям, что ли…