Сделать стартовой В избранное


Безкоштовне насіння або Свято футболу

Прийшов за 45 хвилин до початку матчу, в надії спіймати Марко, але…такого ажіотажу біля входу на стадіон «Ніка» я ще не бачив! Кого там тільки не було — і дітлахи, і молодь, і пенсіонери — усі рушили на стадіон! Але як я зрозумів, вони хотіли не стільки підтримати рідний клуб, скільки побачити гравців Шахтаря!

Чекав я довго, а тому побачив дуже ганебну картину: один хлопак ніс на стадіон цілий пакован насіння (його безкоштовно роздавали дівчата в районі мосту) …мабуть його ціль на цій грі була — наїстися насіння?! Йшли на стадіон і з пивом, але їх міліція чомусь не пускали?! Заставляли або випити перед входом, або викинути… Я стояв ще довгенько перед центральним входом, а тому помітив і подвійні стандарти — бо якихось дядьок з ксивою вони таки пропустили на стадіон з пивом, якого у них було дуже багато! Йшли на стадіон і жінки, яким було вже далеко за 40!!! Невже й у них прокинулася любов до клубу???

До речі, щодо любові до ПФКА…у перерві знов, як і завжди, тривав розіграш призів за номерами, які на білетах. Так ось два дядьки виграли фен і коли у них спитали, як часто вони відвідують наш стадіон, то відповідь була вбивчою, як для мого мозку — один прийшов взагалі вперше, а другий — буває на стадіон 4 рази на рік!!! І нахрєн нам такі болільники?! Зрозуміло, що вони більше на гру свого клуба не прийдуть! Вони знов будуть чекати цілий рік, коли до нас не приїде ще якийсь гранд українського футболу.

На годиннику вже була 17:15. Хто хотів, той вже потрапив на стадіон, а я — чекав і чекав незрозуміло кого? Спочатку хотів виловити якогось хлопака з квитком і пройти на 10 сектор, забрати свій і повернутися, але як на зло уже всі були на трибунах. І тут переді мною з’явився ПТУшник, який був зі мною на 10 секторі під час матчу ПФКА-«ІгроСервіс». Він мені сказав, що є дідок на вході, який пропускає без квиточків всього на всього за 10 гривень. Так я таки потрапив на стадіон і покрокував на 10!!! А там во всю йшли заряди… до речі, коли я був біля центрального входу їх чутно не було.

Фанати були одягнуті у білі футболки… Я став у першому ряді. Що мене вразило — біля мене стояло ще два фанати, які, я так зрозумів з їхніх промов, вони вже не вперше на стадіон, але чомусь вони нічого не скандували, а один з них навіть устигав ще й насіння лузати!!! В основному заряджала лише центральні ряди… І ще один прикол: у кінці поєдинку якийсь хлопча, чомусь мені так здалося, що циганча, вирішив попробувати себе у ролі споукмена… Марко надав йому такого шансу, але його заряди ніхто не підтримав і кар’єра обірвалася, так і не розпочавшись.:)

А кузьмота знову не дочекалась кінцівки матчу… і ми справедливо заряджали їхню улюблену — «Хто уходит тот педрило»! Я думаю, що їм сподобалося.

P. S. Не забувайте, що ми грали проти діючого чемпіона, володаря Кубка та Супер кубка України! Наші грали як ті футбольні Боги!

, , ,
Дмитро 12.11.2008.

68 комментариев на “Безкоштовне насіння або Свято футболу”

 1. Полиграф :

  О, а я навіть, коли йшов на гру і не помітив, що такий прикольной слоган був на авто ?! )))))

 2. Аноним :

  Классно написано) мне очень понравилось. По делу и справедливо.. люди вбольшинстве пришли посомтреть на Шахтер, а не на игру наших любимцев.. вот самое обидное, такие болелы нам ненужни… а самое больное было в конце матча не пропущеный гол.., а то что наша Украинская быкота встает.. еще за 5 мин до конца и начинает выходить со стадиона… неужели тяжело уделить 3-7 мин лишнего времени и поседеть, дождатся свистка сульи и поопладировать нашим ребятам кторые играли достойно и можно сказать так что Шахтер отскочил от поражения. Было у нег не так много моментов чтобы забить два гола, они использовали их, у нас было 4-5 мы исползовали 1 и то благодаря мастерству Саши Казанюка, а забей во втором тайме те 3 злощастных момента, даже 1 из тех моментов и можно было хоронить гранда Украины…

 3. Марко :

  А ось ще трохи бредятєни от оф.сайта гірників http://shakhtar.com/ru/news/7986

  В домах, расположенных возле «Ники», в этот вечер мало кто остался — люди потоком шли на стадион! «Ника», вмещающая 5 600 болельщиков, что называется, трещала по швам: на трибунах разместилось около 7000 зрителей. Они стояли, сидели в проходах и друг у друга на головах. Но игру смотрели! Не каждый же день приезжает «Шахтер»… Когда же «горняки» вышли на разминку, стадион разорвало от эмоций…

 4. Полиграф :

  «Горнякам» аплодировали даже болельщики «Александрии» из Кировограда и Умани. На фоне отлично освещенного стадиона это было особенно хорошо заметно!
  Це якийсь жах !!! І класно написано про скупку усієї Кротовської атрибутики, на жаль я забув про це написати у своїй статті…(((

 5. Марко :

  склалося враження хлопаки приїхали на якийсь хутір, де стоїть один трансформатор і хатина зі зручностями у дворі, де їм довелось ночувати…
  автору писанини персонально від мене щелбан!

 6. Серж :

  ВОТ ПРИДУРКИ ЭТИ АВТОРЫ! ВОТ НА САМОМ ДЕЛЕ ВОТ ЭТО ЗАДАЛБЫВАЕТ! ПОЧЕМУ ОНИ НЕ МОГУТ НАПИСАТЬ ПРАВДУ? ОТКУДА ОНИ ЗНАЮТ ЧТО ТАМ БЫЛИ БОЛЕЛЬЩИКИ С УМАНИ И КИРОВОГРАДА? ВОТ БЫ ПОГОВРИТЬ С АВТОРОМ ЭТОЙ СТАТЬИ!

 7. Полиграф :

  Серж, а ти просто візьми да напиши листа до прес-служби ФК Кротовськ ;)

 8. Серж :

  Я написал бы! только каким образом? У них там mail есть?

 9. Аноним :

  да, я когда читал бредятину кротов аж смеятся хотелось… что типа точно Шахтер попал в бункер где их зарыли… а на самом деле в Дружбе даже очень ничего, я был в Донецке у них и рядом много гостиниц не стоит с нашей Дружбой, а вот нащет аплодировали ФК КРОТАМ — это смех и грех… смеялись над ними, а аплодировали нашим александрийским героям.

 10. ЖЕКОЗ :

  А когда появляться фотки с матча ПФК — Шахтер?? Хочеться уже посмотреть!!

 11. голожопый :

  Надо поехать к ним в город и попитаться на стадионе сделать пару надписей типа:»Привет от энергетиков», «Ради Вас хоть пол года без света», «Спасибо за рекламу «АЛЕКСАНДРІЇ»» и тд. и тп.

 12. Марко :

  вони забувають, що ми ще ДО НИХ ПРИЇДЕМО… час не стоїть на місці

 13. Серж :

  Марко [ 13.11.2008 в 09:17 ]:
  вони забувають, що ми ще ДО НИХ ПРИЇДЕМО… час не стоїть на місці
  —————————————
  А что случилось уже?

 14. Полиграф :

  Тільки но вийдемо до ПЛ так ми їм покажимо «кузькіну мати» ))))

 15. damn Oi! :

  Чесно кажучи, не зрозуміла, чому такі звичайні речі так обурюють автора. Кожна людина має право прийти на сектор, і якщо вона не фан, то її право. В чому проблема? присвячувати цьомуц статтю.. я тіки таку інфу дізналася, як білі футболки фанів, і то без пояснень.. так, чисто враження, але питань від того менше не стало. Мені от цікаво, чому фани провели такий перфо, з чим це пов!язано. А щодо сємок ну зовсім не цікаво..без образ ;))))

 16. Полиграф :

  Автор просто в шоці )))) Головна ідея статті — не насіння!!! А враження від походу на матч ;) Чому фанати були у білих футболках, на це відповість Марко ;) бо я не знаю. Я на футбол почав ходити з 1991 року і оці вболівальники, своїм ставленням до футболу, до команди мене вже дістали, у мене не ма слів. Ось про це то я і написав…Дем як ти вважаєш — ці болільники нормальні, якщо залишають гру після того,як рідний клуб пропустив гол і вже не має часу відігратися??? А гравці то грають не лише для фанатів…вірно?

 17. Полиграф :

  А це нормально, коли ті ж самі болільники, не знаючи які відносини між фанатами граючих команд,говорять різні гадості приїзжим фанам і розжигають тим самим ворожнечу?

 18. Полиграф :

  О, знаєте що тут мені пропонуї мій друззяка? Організувати футбольний новорічний матч, розділившись на команду Зайців та Дідів Морозів )))) Було б весело плюс до того, ближче познайомилися ;)

 19. Вадос :

  Гарна стаття. Підтримувати свою команду треба завжди, граємо ми з Шахтарем чи Волиню, Енергетиком чи «Колгоспником». Подивимось скільки народу прийде на наступний матч першоі ліги. Скажемо НІ — ГЛОРІХАНТЕРАМ

 20. Полиграф :

  Фанат! Ти – не кузьма! Ось головна ідея моєї статті!
  Якщо людина носить на шиї хрестик, це ще не означає, що вона віруюча! Головне, щоб цей хрест був у твоїй душі. Так само можна сказати і про фаната. Візьму для прикладу гру з Шахтарем: якщо ти прийшов на 10 сектор це ще не значить, що ти став справжнім фанатом! Якщо ти одягнув на себе білу футболку та натягнув розу на носа – це не факт, що ти – фанат! Мені здається, що багато людей, які приходять на 10 сектор хочуть лише засвітитися, а потім, у школі чи ПТУ розповідати усім, що він учора був у фанатському секторі, кричав «Є…ть кротов» і що він тепер справжній фанат, так сказати крутий перець, такий собі герой
  Але не всі розуміють, що значить справжній фанат! Головне – це підтримка, підтримка голосова! Марко мабуть пам’ятає, як він закликав сектор голосніше підтримати улюблений клуб?! На відгук відкликнулися лише середні ряди. А ті два хлопаки, про яких я вже писав у статті, відреагували на цей заклик – посмішкою і продовжували тупо мовчати! Можливо ви мені скажете, що вони просто не знали зарядів? Так я з вами не погоджусь…не такі вони й складні, що не запам’ятати! Просто ці люди прийшли засвітитися і все, як на мою думку.
  Зайшов я на Альнет, до розділу форум, і натрапив ось на який вислів одного з болєл: «Хочется ещё сказать о донецких фанах. Действительно ребята приехали поддержать команду, а не стулья вырывать и жечь костры на трибунах. Ни одного инцидента не было, даже после игры они скандировали «Александрия ! Молодцы !» Респект !» Це пише рядовий кузьма, який взагалі нічого не тямить у фанатському русі! Нічого! Мабудь усі ви знаєте, що фанати Кротів, то є самі дисципліновані фанати в ПЛ?! А чому так? Ви не задавались таким питанням? А тому що вони є офіційними фанатами клубу! І на 90 відсотків оці самі фанати складаються з кузьмоти! ЇХ повністю фінансує клуб – видає гроші на банери, розтяжки, двуручники, говорить що можна кричати під час гри, а що ні. Повністю фінансує їх виїзди за клубом. І я вам кажу, що якби практика фінансування закрилася б, то жодний фанат Кротів ніколи б не поїхав за власні гроші до того ж самого Львову. Грошей було б жалко ;) А тепер подивіться на наших фанатів – мабудь усі ви читали 2 номери фанзінів і пам’ятаєте статтю про виїзд однієї, ОДНІЄЇ людина на гру, що підтримати свій клуб! Ось він справжній ФАНАТ!!!
  У серпні 2008 року був на виїзді у Сімфері разом з фанатами Дніпра. Їхав у спринтері. Основна маса людей – учні – студенти. З 30 чоловік лише 5 справжні фанати, а інші – 2 чолов’яги усю дорогу бухали, пили горілку, а інші – заправлялися пивом. І так всю дорогу. До матчу було ще 5 годин, а тому усі проголосували їхати до Алушти – купатися. Я купатися не дуже люблю і ось мене запитав один «фанат»: «А чому ти не купаєшся? Ти знаєш, що ми лише ради цього сюди ї приїхали (мається на увазі приїзд до Сімфера)!!!» І це мені сказав фанат, який частенько буває на футболі!!! Він купатися приїхав! А потім, під час гри, ті пасажири з спринтера, стояли окремо і тупо дивилися на футбол!!! Нічого не скандуючи!!! Однім словом ФАНАТИ!!! Тепер я розумію Марко, коли він відмовляється їздити з нашим 7 сектор!!! Бо то ж офіційні фанати клубу
  А що таке офіційний фанат, я вже писав вище! Це раби клубу!!!
  Р.S. Я також дуже довгий час ходив на футбол, щоб поплювати насіння та попити пивка і залишав трибуни за 10 хвилин до закінчення з єдиною метою – першим вийти зі стадіо, щоб не попасти в пробку та скоріш добратися додому, бо все одно на полі нудний футбол, а на табло рахунок не на нашу користь!!! Фанати – давайте не будемо перетворюватися на кузьму!!!

 21. Полиграф :

  Дуже добре, що хоч не було машини з безкоштовною водярою на написом на ній » Побухай за наших» !

 22. Марко :

  Полиграф, з проблемою випадкових людей в фан-зоні рано чи пізно зтикаються будь-які фан угрупування. Справа в тому, що не існує уроків в школах де навчають фанатизму. Таке місце тільки одне — сектор стадіону!
  Якщо людина вперше туди потрапляє, звична справа що такий персонаж виділяється поміж бувалих. Але потрібно якось вїжати в тему… А як це робити вони не знають, тому часто виглядають смішно. Згадую твої власні слова на форумі, де ти говорив про товаришів які вперше потрапили на сектор з фанатами на Метеорі. Тебе тоді обурила поведінка деяких фанатів, що напрягали новеньких аби ті не стояли мовчки… Пам`ятаєш? Так от — такі випадкові персонажі будуть завжди! А от коли їх стає занадто багато… це вже проблема організації сектора і самого фан-угрупування. Рецепти вирішення проблеми відомі, а от інша справа їх реалізація.
  В будь-якому випадку, добре що ти підняв цю тему так широко — можливо дехто почитає і зробить ПРАВИЛЬНІ висновки для себе

 23. Василь :

  Полиграф, та не звертай ти уваги на ту емо-гьорл. Особисто я зрозумів все, що ти хотів сказати ще прочитавши твої слова на форумі. Все вірно.

 24. Марко :

  стосовно форуму на Алнеті, гілка «Александрийский футбол», декого к тих людей що зара там відписують знаю особисто. Розумієш, в житті завжди повинен спрацьовувати принцип інь-янь — не можуть бути всі фанатами і патріотами, глоріхантери будуть на наших стадіонах завжди. Пропоную до цього відноситися простіше

 25. Matros :

  Полиграф писал:
  «Зайшов я на Альнет, до розділу форум, і натрапив ось на який вислів одного з болєл: «Хочется ещё сказать о донецких фанах. Действительно ребята приехали поддержать команду, а не стулья вырывать и жечь костры на трибунах. Ни одного инцидента не было, даже после игры они скандировали “Александрия ! Молодцы !” Респект !» Це пише рядовий кузьма, який взагалі нічого не тямить у фанатському русі! Нічого!»
  Не могу понять хода твоей мысли (если таковая вообще была). Это мой пост на Алнете. Ты хочешь сказать, что если люди жгут стулья, то они «свидоми» фанаты, а если ПРОСТО поддерживают команду, то «кузьмота». Люди приехали за 400 километров в будничный день. Много из Ваших «правильных» фанатов было на матче с «Крымтеплицей»? Это ж добиратся нужно за свой счёт ! Если бы халявный выезд был, то тогда конечно ! А так вся эта поддержка 10-го сектора искусственна, её даже не было слышно на 3-м секторе, стадион гудел и белые майки (цвет, кстати, непонятный — какие были?) утонули в нём.
  Искусственно всё, начиная от нарочитого использования украинского языка на этом форуме, поскольку в реальной жизни 80% 10-го сектора кроме русского матерного другого не признают. Футбол — игра миллионов людей во всём мире, а не только для так называемого фанатского движения. Учитесь видеть дальше своего носа !

 26. Серж :

  Matros [ 14.11.2008 в 12:19 ]:
  А так вся эта поддержка 10-го сектора искусственна, её даже не было слышно на 3-м секторе, стадион гудел и белые майки (цвет, кстати, непонятный — какие были?) утонули в нём.
  — — — — — — — — — — — — — — — —
  Ну вот и сиди на третем секторе и «плюй за наших» раз ты такой умный…

 27. Полиграф :

  Марко [ 14.11.2008 в 10:30 ]: Тебе тоді обурила поведінка деяких фанатів, що напрягали новеньких аби ті не стояли мовчки… Пам`ятаєш?
  ____________________________________________________
  Пам’ятаю…але я мав на увазі зовсім інше — ті два товариши прийшли на сектор і мовчали.До них підійшов один з лідерів фанатського руху і запропонував три варіанти — фанатіти, йти геть, а бо — бити морди. Просто все це він сказав агресивно. А ті хлопці…ну вони ж самі розуміли, що той сектор є фанатським і там треба або підтримувати команду голосом, або взагалі не йти!!! Сектор то на стадіо не один!!!

 28. Полиграф :

  Matros [ 14.11.2008 в 12:19 ]: Это мой пост на Алнете.
  __________________________________________________
  А чому саме Дніпровськи фанати почали так себе вести? Ти знаєш? Том у що якісь з болєл їх провокували!!! А якби ті ж самі болєли хоч щось знали з фанатського руху Українського футболу, то вони б ніколи не чепали Дніпрян!!! У фанатів Дніпра дуже гаряча кров!!! Ви не памятаєте, до чого призвела провокація з боку Харьків під час матчу минулого чемпіонату? А чи ти знав, що перед грою в Олексі Дніпряни познущалися над Жидами з Одеси тільки за те, що ті їх знов зачепили??? Як би ви кузьки це знали, цікавилися б рухом фанатів, то не тронули б їх і все обійшлося без зламанихстільців!!! А фанатів у Шахтаря не ма і про це я вже казав!!!

 29. Полиграф :

  Matros [ 14.11.2008 в 12:19 ]:
  Хлопці з 10 сектора хоч щось намагаються зробити ради підтримки рідного клубу! І намагаються це зробити на зразок європейського фан — руху!!! А ти несеш якусь несинітницю!!! Оці ваші дудки — це в минулому…Тобі приємно, коли над вухом чути дудку? Тебе це не бісить? А фанати намагаються підтримати клуб в стилі шоу!!! Банери — ось двигун пітримки в сучасному футболі!!! А щоб їх зробити потрібні кошти і фанати з 10 сектора намагаються, щоб на кожен матч був якийсь новий банер!
  Штучна підтримка — це просто сидіння на секторі стадіо!!!

 30. Полиграф :

  Matros [ 14.11.2008 в 12:19 ]: Футбол — игра миллионов людей во всём мире, а не только для так называемого фанатского движения. Учитесь видеть дальше своего носа !
  ______________________________________________________
  Більшість болєл, я впевнений, після 5 поспіль поразок улюбленого клубу на стадіо силою не затягнеш, а фанати будуть до останньої хвилини!!! Ось в цьому різниця! Але приходиться константувати, що і надалі в Українському футболі більшість на стадіо будуть складати рядові болєли!

 31. Марко :

  «а поддержка 10-го сектора искусственна»
  як це? «искусственно» шумим? «искусственно» малюєм? «искусственно» ганяем на виїзда? «искусственно» захищаєм честь клубу і міста? Чи мо ти як і інші думаєш що ми це робимо за кошти клубу або за зарплату?

  «нарочитого использования украинского языка на этом форуме, поскольку в реальной жизни 80% 10-го сектора кроме русского матерного другого не признают»
  улибнуло! :)) ну це твоя думка, і мабуть ти маєш підстави щоб так думати?

  «Футбол — игра миллионов людей во всём мире, а не только для так называемого фанатского движения»
  згоден з кожним словом! тільки ти сам путаєш оті міліони, і фанатів. Прийшов на футбол — дивись собі спокійно, насолоджуйся видовищем (я так розумію підтримкою називаєш сам факт присутності на стадіоні). Хіба фанати тобі заважають? Є фанати, а є «кузьма». Це просто жаргон і нічого більше. В цьому слові нема нічого образливого — кожен сам вибирає собі дорогу. Ти ж сам говориш, всі не можуть бути фанатами. Є персонажі які люблять ще хильнути добре перед тим і йти на трибуну п’яним з криками «Рєфрєжєратор чемпіон і неіппьот», дудить в дудку аж беньки на лоба лізуть, або кричить «суддя під**ас». Такі люди і в тебе і в мене не визивають симпатії, чому можна йти бухим на стадіо а на роботу – ні? То така культура у людей. А потім таке чмо йде до гостьового сектору щоб виказати весь свій небагатий словниковий запас. А уявляєш коли таких збирається декілька і по ним судять про все місто. Коли тебе особисто ображають ти захищаєшся чи підставляєш другу щоку? Які тоді можуть бути питання про зламані стільці якщо йде мова про гідність?
  От і зараз йде мова що таких унікалів на цей матч позбридалося дофіга… і прийшли вони не заради підтримки своїх, а щоб позирити на іноземців і себе показати. Отоді через їхні матюки і дудки не було чути піснів і зарядів про ОЛЕКСАНДРІЮ. Та то вже наші проблеми, а не ваші…

  «Люди приехали за 400 километров в будничный день»
  серед них фанатів було 15 чоловік, з якими таки вдалося поспілкуватися, незважаючи на протести міліції :)) а інші то не фанати – у них були зовсім інші причини (гроші)

 32. Полиграф :

  29 травня 2008 року вийшов в прокати фільм О.Рогожкіна «Гра» і ось там я знайшов цитату про кузьму:
  Есть среди любителей футбола бестолковая, но многочисленная категория болельщиков, ласково именуемых «Кузьмичами». «Кузьмич» в футболе разбирается неважно, но «вони» создает много. Подобно навозным мухам «Кузьмичи» стаями пикируют на дешевые, бульварные слухи и сплетни, а потом разносят эпидемию околофутбольного идиотизма по всему миру. Чем отличается Кузьмич от диванного болельщика-очкарика или от стадионного фаната? Например тем, что «Кузьмич», как всякий недалекий обыватель, обладает удивительным всеведением. Вы можете его легко узнать по следующим признакам: он мало говорит о самой игре, зато обладает сокровенным «знанием» о том, что сказал Матерацции Зидану, за сколько миллионов Франция купила чемпионство в 1998 году, кого пошлет бегать за пивом на предстоящем Чемпионате Европы по футболу Гус Хиддинк и так далее.

 33. Серж :

  Полиграф [ 14.11.2008 в 17:37 ]:
  — — — — — — — — — — — — — — — — — —
  Клёвая цитата! +1

 34. Matros :

  Я вот только не пойму чего вы все хотите? Убрать все сектора, кроме 10-го, или повально превратить всех футбольных болельщиков в фанатов? Первый вариант мне видится более реализуемым (думаю, никто спорить с этим не будет). Футбольные болельщики, которые после окончания рабочего дня, ходят на стадион ПРОСТО поболеть за команду (без кричалок, баннеров, мордобоев и т.д.), получить удовольствие от игры, выпить пива, одним словом — отдохнуть, на пару часов забыть о своих бытовых проблемах составляют БОЛЬШИНСТВО во всём мире. Где вы видели наполняемость стадиона, скажем, на 80% из фанатов? Или вы кипятитесь, что вас, скажем, 30 человек, а хотелось бы 300? Так нужно же понимать, что Александрия далеко не Днепропетровск и не Харьков. Нужно реально оценивать возможности города и не думать, что мы центр Вселенной. А по поводу культуры фанатов, то её уровень был заметен на выезде с «Оболонью», когда воровали продукты из придорожных магазинов, а на следующем выезде возмущались: «Почему нас не хотят брать?» А кто из организаторов выезда хочет отвечать за такие особенности «фанатського руху»? Чистый криминал, без всяких бла-бла-бла.

 35. Matros :

  Кстати, вы на своём сайте сначала порядок наведите, а потом уже будете за стадион думать. А то после окончания игр приходится на сайт «Крымтеплицы» лезть, чтобы посмотреть обновлённую турнирную таблицу. На ПФКА.КОМ.УА таких изменений можно неделю ждать.

 36. Серж :

  Matros [ 14.11.2008 в 19:24 ]:
  — — — — — — — — — — — — — — — — —
  Будь добр, не строй из себя правидного. Мы поддерживаем клуб и гордимся этим. Просто не нужно думать что фаны- это быдлота которая может просто так калечить людей и кричать «тупые кричалки» во весь голос. И вообще ты находишся на сайте фанов ПФК Александрии, а не на сайте болельщиков! Если хочешь просто быть болельщиком то перейди по ссылке http://www.pfcalexandria.com.ua/ И следи там за всеми событиями раз тебе тут не угодили

 37. Maksus :

  «Кузьмич” в футболе разбирается неважно..он мало говорит о самой игре, зато обладает сокровенным “знанием” о том, что сказал Матерацции Зидану, за сколько миллионов Франция купила чемпионство в 1998 году, кого пошлет бегать за пивом на предстоящем Чемпионате Европы по футболу Гус Хиддинк и так далее.»
  ___________
  а если я не отношусь к фанатам, и прочитав твою цитату не считаю себя «кузьмичем», потому что нормально разбираюсь в футболе, не бухаю перед играми, досижую все матчи до финального свистка, и после матча апплодирую команде, как назвать такого болельщика как я?

 38. Maksus :

  p.s. и кстати, начиная со второй половины 2006 года, не взирая на результаты, который демонстрировала команда, я не пропустил ни одной домашней игры..

 39. Серж :

  Maksus [ 15.11.2008 в 04:09 ]:
  — — — — — — — — — — — — — — — — —
  А я вот аж 2! За 2006-2008.
  Когда на море был

 40. Поліграф :

  Maksus , слово «кузьміч» на сленгі фанатів означає — рядовий болільник!!! І в цьому слові не ма нічого образливого! Ти пошарся по форумах інших футбольних клубів і тоді ти зрозумієш, що багато болільників на це слово не ображаються, а деякі (я кажу зараз про болільників з Дніпра) навіть пишаються цим словом — Кузьміч ! Знаєш і серед простих болільників є нормальні, які приходять на футбол подивитися, але на жаль багато тих, хто просто прийшов пивка попити!!! Скажи но будь ласка, коли ти йдеш до театру чи скажімо на спектакль, ти береш з собою пиво та насіння? А чим відрізняється футбол від театру? Там теж саме шоу, гра, але не акторів, а футболістів!!!
  Матрос — всі і так знають, що на стадіо більшість складає болільник!!! Ми не проти них, як ти цього не розумієш?! Ми проти їх поведінки!!!

 41. Поліграф :

  Матрос, це є неофіційний сайт фанатів ПФКА і головна ціль сайту — спілкування на футбольну тематику (як краще підтримати клуб, нові заряди, який приготувати банер на наступний матч). А якщо тобі треба суха статистика та огляд самої гри — то купуй якусь спортивну газету, благо їх зараз вистачає!

 42. ЖЕКОЗ :

  Привет! Я хочу ходить на десятый сектор и поддерживать команду вместе с вами, после матча ПФКА – Шахтер у меня очень много осталось положительных эмоций и мне очень сильно понравилось. Где можно достать песни которые вы поете на матче поддерживая команду?? Есть они на сайте, если есть, то где??

 43. Полиграф Полиграфыч :

  ЖЕКОЗ, а ти приходь на сектор і навчишся. Те що ти прочитаєш на папері чи на компі — це одне, а заряджати на секторі — зовсім інше. Тому можу зробити висносовок — твоя ініціатива несе якийсь «подвох». Я таким не вірю.

 44. Полиграф Полиграфыч :

  Значить тут ти пишеш, що хочеш на 10-й сектор, а тут:
  «ЖЕКОЗ [ 13.11.2008 в 20:00 ]:

  Блин, жаль, так хотел себе фотки с 10 сектора, особено когда мы голыми стоим!!»
  Значить ти вже туди ходиш і навіть голим стоїш.
  Так ти брехло. Шпійон…

 45. Серж :

  Смерть шпійонам! ))))))

 46. Полиграф :

  А може ЖЕКОЗ це символ того, що після матчу з Кротами прийшов час Глоріхантерів? )))))))

 47. Полиграф :

  Хей, тьозка, Полиграф Полиграфыч, додай ще й прізвище! А то якось несолідно ))))))

 48. ЖЕКОЗ :

  Я раз только был на 10-том секторе, это был матч ПФКА-Шахтер, просто когда вы пели песни я стоял молчал бо не знал слова. Теперь хочу выучить слова и петь вместе с вами.

 49. ЖЕКОЗ :

  я так понял, что вам хватит фанов вас и так много, да??)))

 50. Полиграф :

  ЖЕКОЗ не кипятись ;))) Ми тут іноді любимо пошуькувати ;))) А те що ти не знав зарядів…це ганебно, бо вони не такі й складні, щоб їх запамятати!!! Я, коли прийшов вперше, не мовчав , а заряджав!!!

 51. Серж :

  Короче приходи, а там розберёшся!

 52. Полиграф :

  ЖЕКОЗ я так понял, что вам хватит фанов вас и так много, да??)))
  _____________________________________________________
  як казала одна політична сила — Нас — багато! І нас не подолати!!! ;)))

 53. Полиграф :

  Ти головне не трусь і не бери з собою сємки!!! )))))

 54. Серж :

  Да да! Вот про семечки это точно :)

 55. ЖЕКОЗ :

  я не говорю, что я целый матч молчал, только когда песни пели. После матча у меня горло болело- это означает, что я стоял и не молчал

 56. Полиграф :

  ЖЕКОЗ, це означає, що ти вперше в своєму житті так сильно кричав ;) Потім твоє горло звикне і все буде в нормі;)

 57. Серж :

  Так что приходи и поддерживай клуб! Ждём тебя!

 58. ЖЕКОЗ :

  ОК)))

 59. Марко :

  Звіт Полиграфа потрапив до новин ultras.org.ua :)

 60. damn Oi! :

  Полиграф
  враження, але ж насіння винесено як тема) так мені здалося) чи не так?

  ті вболівальники — не фани, то ж про них можна і не говорити. То звичайні люди, що просто прийшли відпочити, і не варто на них звертатти увагу.

 61. damn Oi! :

  Поілграф «Мені здається, що багато людей, які приходять на 10 сектор хочуть лише засвітитися, а потім, у школі чи ПТУ розповідати усім, що він учора був у фанатському секторі, кричав «Є…ть кротов» і що він тепер справжній фанат, так сказати крутий перець, такий собі герой» — а мені так не здається. Ти був на секторі, як я розумію, тіко 2 рази. Ну я трохи більше. Але погодитися з цим не можу.

  Вважаю, що варто підтримувати тих, хто вперше прийшов на сектор. Таких помітно, почуваються вони не в своїй тарільці, але вони прийшли і бажають вболівати. А зальотніх лєваків, що палять на гальорці і розмовляють. гигкиають, — ну то зрозуміло, що на них чекає) новачки можуть через грубощі і непривітне ставлення фанів і не прийти іншого разу на цей сектор. Може скластися так — на сектор закликають приходити, а коли нові вболівальники приходять — розганяють.

  Василь — звичайно, авторитетна думка гопаря для Поліграфа багато значить. Емо-гьорли рулять насправді!

  Matros — а ти у реальному житті за всіма фанатами слідкуєш, де і коли вони спілкуються українською, наприклад? і де і коли російською. стосовно штучної підтримки 10 сектора — без коментарів. навіть не знаю, що сказати. взагалі не розумієш, яку лабуду сказав. Мдаааа…

  ЖЄКОЗ — Марко готує їх )) досі. але обіцяв показати. колись.

 62. ЖЕКОЗ :

  ЖЄКОЗ — Марко готує їх)) досі. але обіцяв показати. колись.

  Не понял вообще ничего))

 63. ЖЕКОЗ :

  Matros — а ти у реальному житті за всіма фанатами слідкуєш, де і коли вони спілкуються українською, наприклад? і де і коли російською.

  и ещё, если ты фан значит, ты должен общаться украинским и только украинским языком??

 64. Серж :

  Я на русском общаюсь…

 65. Полиграф :

  ЖЕКОЗ можна взагалі не спілкуватися)))) І ми тебе і так зрозуміємо )))))) Ти головне голосом підтримуй клуб ;)

 66. Полиграф :

  damn Oi! Ти знову нічого не зрозуміла!!! Ну прямо як той Матрос)))))))

 67. Марко :

  Шановні дописувачі, довелось терти кілька останніх повідомлень. Не потерплю коли дискусія переростає в особисті звинувачення і відверті образи. Ми тут для того щоб обговорювати предмет змісту новини, а не лаяти один одного.
  Поважайте себе і заголовок цього сайту — не виставляйте на глум теми, які можна обговорити особисто

  Інакше бан IP-шника навічно!

 68. Полиграф :

  І ще декілька заключних слів,а вірніше 6 головних пунктів,які повинен заучити кожен ФАНАТ:
  1.Весь час підтримувати голосом свій клуб, не дивлячись на результат гри
  2.Не сідати під час самої гри
  3.Відвідувати усі мачті свого клубу недивлячись на ціни та відстань
  4.Підтримувати голосом споукмена
  5.Допомогати у розвитку фан-руху
  6.Відстоювати клубні кольори

Оставить комментарий# Команда І В Н П О
1 Шахтар 30 25 4 1 79
2 Динамо 30 23 6 1 75
3 Металіст 30 16 11 3 59
4 Дніпро 30 15 7 8 52
5 Арсенал 30 14 9 7 51
6 Таврія 30 12 9 9 45
7 Металург 30 12 6 12 42
8 Ворскла 30 9 10 11 37
9 Чорноморець 30 10 7 13 37
10 Кривбас 30 9 6 15 33
11 Іллічівець 30 8 8 14 32
12 Волинь 30 7 6 17 27
13 Зоря 30 6 8 16 26
14 Карпати 30 5 8 17 23
15 Оболонь 30 4 9 17 21
16 Олександрія 30 4 8 18 20