Сделать стартовой В избранное


Ковалець став головним тренером «Оболоні»

Новина буде дуже короткою. Для початку декілька цитат.

«Наше головне завдання грати в футбол який буде подобатися вболівальникам. Вам подобається як грає харківський «Металіст»?

«Ми, перебуваючи в перманентному пошуку своєї гри, зі своєю стилістикою, повинні щоразу доводити, що об’єднанні єдиним духом, одними колективними цінностями, любові до гри в цікавий комбінаційний футбол. І ми над цим щоденно працюємо»

«Щоб створити команду, потрібно три роки, причому перший рік – лише на селекцію, на пошук нових здібних перспективних футболістів, — саме цим ми й будемо займатися»

«Чомусь Сергій Іванович дуже замислився, і відразу не зміг знайти слів для відповіді на питання про кваліфікацію футболістів нашої команди, для вирішення поставлених задач».

Сьогодні нам в клубі повідомили, що Сергій Іванович Ковалець більше не являється головним тренером ПФК «Олександрія». Пробувши на цьому посту 5 місяців відомий футбольний тренер вирішив змінити Олександрію на Київ, прийняв пропозицію очолити «Оболонь».

А як же трирічний план розбудови команди? А як же романтичний футбол? А як же колективні цінності? А де ж розкручений в пресі професіоналізм? Чи може в останньому реченні треба робити наголос на слово «розкручений»? Як би там не було, але мрії тренера грати з «Олександрією» «як Металіст» відкладаються на не визначений строк. Не будемо категоричними. Але справжні професіонали мають звичку доводити почате до кінця.

За нашою інформацією, не пізніше ніж за 5 днів ми дізнаємося ім’я нового наставника. Вже завтра гравці з’їдуться на перший тренувальний збір. Всі тренери, що допомагали Ковальцю залишилися. Саме вони: Первак, Богодєлов і Ратій будуть готувати команду в ці дні. Нас запевнили, що серед претендентів вже є 5-6 прізвищ, серед яких є і відомі досвідчені спеціалісти.

Нам би хотілось побажати, щоб нова людина, що прийде, щодня буде не словом, а ділом доводити своє вміння, чесність і відданість, з повагою ставитися до вболівальників і міста в якому працюватиме. В історії олександрійського клубу було чимало людей, які здатні взятися за цю роботу. Чекаємо на рішення президента!


Евгений Македонский 12.01.2010.

43 комментария на “Ковалець став головним тренером «Оболоні»”

 1. stas92 :

  Ратий уехал вместе с Ковальцом, так что он готовить нас не будет… Остались только Первак, Богоделов… Учитывая что первый сбор начинается послезавтра,перспектива не радужная:(

  Вот кто будет приемликов?! Мои кандидаты: Богатырь, Ищенко, Фоменко, Таран… Идеальный вариант Покора(хотя ясно что его НЕ будет)… кстати сейчас и Коваль без работы:)))))

 2. damn Oi! :

  цитати прямо в крапку! .. мені не подобається, як грає «Металіст»..
  Лютого давайте!)))))

 3. Марко :

  Булька лопнула шановні!
  Думаю що і Лавренко і Коваль зрозуміли, що розтавання було даремним, передчасним. Богатиря і Первака треба поставити у руля! Я так думаю!

  2_stas92, Фоменко точно зайвий в твоєму списку

 4. Марко :

  «приємно те, що з обох боків ми не мали претензій один до одного, ну а як складеться моя тренерська доля – залежить від мене» http://pfcalexandria.com.ua/news,1,440.htm черговий чос!

 5. stas92 :

  Как по мне, то Ковалець заранее знал,что Александрия временное явление и не более. Надо было просто где-то пересидеть.

 6. Серж :

  Ковалєць мені і так не подобався як тренер, досвіду роботи в нього мало, тому і шо саме чекати від нього- невідомо…
  За то тепер відомо що покладатись на нього не можна

  Що до кандидатів…Може і Коваля назад :D хто зна, подивимось шо буде

 7. Виктор :

  Ковалець поступив не джентельменськи…
  Пропоную на http://sport-kr.at.ua/ дискусію на тему Хто очолить ПФК «Олександрія»?

 8. Виктор :

  Я вже декілька раз приїжав на матчі Олександрії. При Ковалі була команда, а при Ковальцю — сором (по матчу проти Зірки я в цьому переконався).

 9. Гость Петя :

  Ну слава тобі, Господи, не дали все зруйнувати повністю цьому олуху. Валі нах з Богом, Сєрьожа. Балабол ти відмінний, а от тренер х..йовий. Бог тобі суддя, але удачі тобі не бажаю в жодному разі. Ти в Олександрію ще повернешся, але будеш хіба що на барижнику трусєлями торгувать і лицем.

 10. Поліграф :

  Не здивуюся, коли новим головним стане усім відомий спец — Олег Таран, який зараз без роботи! Я вірю в цього спеца, хоча він вже й не молодий;) Але він може з нічого зробити команду (не беріть до уваги останні ігри Кривбаса, так як там грають в основному арендовані гравці, не мотивовані захищати кольори не рідного клубу)!

 11. Марко :

  ме здається Лавренко не міг так просто відпустити Ковальця

  «А каким образом «Оболонь» будет рассчитываться с «Александрией»?
  – Ковалец лично улаживал этот вопрос с президентом своего предыдущего клуба Николаем Лавренко»
  http://www.ua-football.com/ukrainian/high/4b4ef19e.html

  А ці слова Ковальця говорять про те, що для цієї людини бабло на першому місці
  «важно было и нормально уйти из «Александрии», что, считаю, мне удалось»

  Ну і куда ж без Металіста ))
  «Постараюсь брать пример с «Металлиста», лучшего его образца»

 12. damn Oi! :

  за*бав цим Металістом!!

 13. stas92 :

  Сейчас руководство «горожан» занято активными поисками нового специалиста, способного сделать хорошую команду в Александрии. Практически каждый день на факс клуба и электронную почту приходят резюме с фамилиями разных тренеров, готовых включиться в работу хоть с завтрашнего дня. Но президент «Александрии» Николай Лавренко пока не спешит с выбором.

  Стырил с юа-футбол)

 14. HEYTER :

  Чемодан Вокзал Київ

 15. den4ik :

  damn Oi! а ты пердянин/пердянка что так сильно «любишь» Металлист?:))

 16. Серж :

  А ти звідки виліз?
  Він цим Металістом не одну людину заєбав, так шо не треба тут

 17. Комментатор :

  Не чудите,братва!
  Александрия будет на верном пути!
  если только не будет таких чудаков как Таран и Коваль!!!
  Мы еще и Металлист и всех остальных обыграем !
  =)

 18. Перрі :

  Ковалець мені спочатку теж не сподобався. Якийсь мякотілий. Зате демократичний і веселий. А з цим Металістом дійсно, нафіг він потрібен. З такими справами йому треба було до Кіровограду, вони на нього молилися б.

 19. den4ik :

  я тут всегда был:)
  а тебе я бы посоветовал немного посдержанее быть и следить за своими словами и тоном
  вопрос адресовывался совсем не тебе так что не стоило влазить

 20. Серж :

  Я висказав те що думаю!

 21. den4ik :

  та мне похєру что ты думаешь,ты лучше думай что ты говоришь и как ты это говоришь

 22. sasha_oz :

  Хлопці, а хто може допомогти з основним складом «Олександрії» по позиціях. У мене є свій варіант, але я не впевнений на сто відсотків. Дякую!
  А мій варіант такий: Паньків (ворота) — Запорожан (правий зах), Чередніченко, Нікітін (центральні), Куций (лівий) — Казанюк (правий хав), Смалько (лівий), Маринчук (опорний), Зайналов (плеймейкер) — Шупик, Богданов (напад)

 23. Серж :

  den4ik

  не груби

 24. den4ik :

  мальчик,тебе никто не грубит пока ты сам не попросишь

 25. Кирвооградец :

  молоток Ковалец, прохавал ситуацию — понял что ловить с вашим пфка ему абсолютно нечего…

  улыбнуло то как сразу половина болел с этого ресурса в штыки стали мол сразу он мне не понравился..какойто не такой…хорошо что ушел…как тренер он никакой….пару месяцев назад вы тут локти грызли что с ним и до вышки недалеко…что только он сможет сделать топ тим… знатоки однако)))))

 26. Марко :

  і де ти побачив те про що пишеш? де ті коменти що в захваті від приходу Ковальця?.. Придумав?
  Ти б краще йшов шукати теми для замічаній по власному двору. У самих від «команди» залишився лише один вискочка Онул…

 27. den4ik :

  да кстати есть такой слух,что уход Ковальца был из-за финансовых проблем и что не ставится цель повышения в классе(я имею ввиду реальную цель,а не обещания болельщикам и все такое)
  так что есть над чем подумать так сказать,а не матом крыть всех и вся

 28. Серж :

  Криза чи шо?
  Незнаю…не повірю поки сам не почую правду

 29. den4ik :

  ну верить или не верить это уж такое дело,а правду ты как хочешь услышать? тут разве что личная беседа с Лавренко;))
  да и от сезона к сезону все более явно становится видно,что Лавренку выгоднее,чтобы ПФКА занимало место с 3,а не 1-2(с выходом в ПЛ)
  есть над чем подумать в межсезонье:)

 30. Василь Семенович :

  den4ik [ 20.01.2010 в 23:15 ]:
  есть над чем подумать в межсезонье:)

  І над чим же ти пропонуєш думать і кому? тобі є над чим подумать? про що будеш думать? Будеш все міжсезоння думати? мислітєль, мля великий? філософ, мля? Світ ловив мене та не піймав, мля…

 31. василь :

  яка пл у нашому місті ви що хто с нормальних тренерів сюди прийде и треба купляти футболістів а не брать непонятно шо тоді буде команда

 32. Поліграф :

  Та Лавренко так погряз у справах ПФЛ (діло Сироти), що йому вже не до клубу…Так, щоб грати у ПЛ треба немаленькі грошики мати у бюджеті, а тому ми будемо виступати у 1 лізі.

 33. den4ik :

  to Василь Семенович
  Єх Вася Вася,вроди и имя отчество написал вместо ника(ну или может єто ник такой:))),а думать так и не научился.Я просто подкинул тему для размышления по поводу ухода Ковальца,чтобы люди думали перед тем как человека матом крыть.Такая была цель
  А думаю я не только в межсезонье,а всегда,чего и тебе желаю
  удачи!

 34. damn Oi! :

  Серж — ))))) счас тебе забьют стрелу)

  ден4ик, я а.с.а.в.

  Кирвооградец — интересный ник, котируется! Твой пост отражает все искажено, таки сам сидел и выдумывал, фантазер-креативщик.

 35. Серж :

  Та ти ж бачиш шо я вже тут не відписую, шоб лишнього нічого не бовтнути))))

 36. znavec :

  всі такі розумні, всі про всіх все знають, а зрозуміти очевидні речі не можуть. Ковалець тренер вищої ліги і явно видно,що його нервував цей бардак. Ви тільки подивіться на весь адміністративний персонал, на лікаря…це ж піжони. У командах вищої ліги інфраструктура має ПАХАТЬ на результат, а результат приносять футболісти і тренер…а ця адміністрація ніби боги, а не обслуговуючий персонал. Хотів би Лаврик вийти в вишку, то почав би саме з них.Ніколи ПФКА не вийде до премьєр ліги, бо Лаврику не потрібні лишні затрати…тішти себе надією, але вирішує все одна людина

 37. Серж :

  Ковалець тренер Вищої Ліги? Це ходяча пропаганда «Металісту» скоріш всього, але точно не тренер високого гатунку

 38. Марко :

  а мені мисля znavec-я про персонал сподобалась! десь є доля правди…

 39. Поліграф :

  znavec — це мабуть людина, яка колись працювала в адміністрації клуба, а потім її вигнали і тепер вона зла на Лавренко;)

 40. znavec :

  та нє, ніколи не мав відношення до них, прості спостереження. Ви на доктора подивіться, його пальці у печатках вся Україна бачила,коли ми з Шахтою грали. А ще чув що до нього хлопці бояться підходити,коли навіть щось болить, а це ненормально,щоб таке відношення було..о так вони і грають. Та і видно що платять футболістам не багато, а в вишку якби націлились,то і зарплати б підняли, та іще багато всього можна порівнювати в нетє повичітувати як інші клуби живуть. Так шо нічого особистого лише порівняння та спостереження.Як на першу українську лігу,то нормальна у нас команда.

 41. damn Oi! :

  znavec — то все цікава інфа.. було б бажання і цілі (гроші само собою) — змогли б все.
  деякі сумніви викликає все те, що ти написав після слово «чув». непідтвердженні данні на рівні слухів(

 42. Олег Васильев :

  Здравствуйте, Все!
  Хотел спросить, многое ли потеряла команда с того времени, как пришёл, и как ушёл Ковалец?
  Я уже около года живу в Крыму (Евпатория) и нет возможности общаться с болельщиками.
  Поэтому от сюда и вопрос…
  Слышал несколько игроков с его приходом не продлили контракты.
  Как это сказалось на клубе в целом?

 43. Поліграф :

  Олег Васильев про це ркаще було б запитати у самих гравців ПФКО;) А як на мене…що був Ковалець, що не був я великої різниці не відчув! Великих перемог у руля ПФКО він не здобув, навіть на дербі не зміг настроїти гравців))))) А розпрощався він головним чином з футболістами, чий вік досяг 30 років.

Оставить комментарий# Команда І В Н П О
1 Шахтар 30 25 4 1 79
2 Динамо 30 23 6 1 75
3 Металіст 30 16 11 3 59
4 Дніпро 30 15 7 8 52
5 Арсенал 30 14 9 7 51
6 Таврія 30 12 9 9 45
7 Металург 30 12 6 12 42
8 Ворскла 30 9 10 11 37
9 Чорноморець 30 10 7 13 37
10 Кривбас 30 9 6 15 33
11 Іллічівець 30 8 8 14 32
12 Волинь 30 7 6 17 27
13 Зоря 30 6 8 16 26
14 Карпати 30 5 8 17 23
15 Оболонь 30 4 9 17 21
16 Олександрія 30 4 8 18 20