Сделать стартовой В избранное

ПФК «Олександрія» — «Нафтовик-Укранафта» 1:1

«Олександрія» знову не змогла вдома обіграти «Нафтовик». Останній раз суперник був битий на КСК «Ніка» в 1999 році. Першими в матчі відзначилися гості. В кінці першого тайму м`яч влетів в сітку Руслана Зарубіна після розіграшу штрафного удару. В другому таймі олександрійці грали більш агресивно. Але одного лише бажання не вистачило для перемоги. Вдалося лише зрівняти рахунок. Вячеслав Шевченко продавив захисника і голкіпера гостей, в шпагаті п`яткою переправив мяч за лінію воріт.

Фанати недочекавшись другого гола, в кінці матчу влаштували яскраве фаєршоу.

В цьому матчі гостьовий сектор залишився пустим.

19 тур. 10 листопада. Олександрія, КСК «Ніка». Глядачів 3 100

Голи: Шевченко 69 — Бояринцев 39

Вилучення: Кременчуцький 95 (друге попередження)

«Олександрія»

Зарубін, Сахневич, Чередніченко, Кіча (Полярус, 63), Гавриш, Шевченко, Запорожан, Грицук (Кралік, 75), Шендрік (Микицей, 46), Старенький, Банада

«Нафтовик»

Чурілов, Ховбоша, Васильєв (Войцеховський, 45), Бояринцев, Мостовий, Кременчуцький, Башлай, Даудов, Світличний (Саванчук, 60), Артюх (Євстафієв, 90), Радіонов (Єрмак, 62)

, ,
Евгений Македонский 10.11.2012.

6 комментариев на “ПФК «Олександрія» — «Нафтовик-Укранафта» 1:1”

1. Perry :

Якби ж били по воротам, то й вигравали б))

2. вовочка :

Печально.что всё это на полупустом стадионе.

3. Perry :

Люди бояться холодної погоди ((

4. Марко :

Perry, 10-11 листопада: Севастополь 5300чол., Маріуполь 8300чол., Харків 26000чол… шо ж люди там не бояться холодної погоди? Не в погоді справа — в клубі багато людей сидять на зарплаті протирають штани. Вони тільки нолики можуть дописувати до цифри РЕАЛЬНОЇ відвідуваності, і родичам ксіви роздавать на безплатний вхід. А вболівальники на зло всеодно ходять активно на стадіон! Краще в першій лізі ходять лише в Сумах і Севастополі.