18 тур. 5 листопада. Київ, стадіон «Динамо» імені В. Лобановського». Глядачів 300

Голи: Басов 15(а) — Басов 53, Грицук 72

Вилучення: Басов 86(друге попередження)

«Вперед, Олександрія! Ми з тобою!» Саме такий заряд чую першим, щойно перетнувши турнікети стадіону Лобановського. Ще метрів 30, оо, серед декількох голосів вирізняю голос побратимів. Понеділок, 17.30. «Виїзд» на динамівський стадіон пробили хто на метро, хто маршруткою, хто потягом — хто з навчання, хто з роботи, хто взагалі з лікарні. Також приєдналися два активних кузьміча, які дуже старалися, але постійно збивалися самі і збивали інших. Наш сектор прикрашав один прапор в ролі лицьового банера.

Також усю гру був на секторі якийся дід, який представився як земляк і всі 90 хвилин повторював, що учора «Зірка» програла і то є дуже добре.

Сектор господарів: під 50 осіб старшого шкільного віку, барабан, прапори, банер «Волю Павличенкам», різноманітні заряди.

На центральній трибуні і 100 людей не зібралося.

У перервах між зарядами господарів, завдяки класній акустиці і відсутності глядачів, навіть наші короткі вигуки лунають досить гучно. Фанатіли як змогли у такій кількості.

Команда здобула перемогу, програвши перший тайм, що буває дуже рідко в останні роки. Підсумковий рахунок 1:2 на користь жовто-чорних. Після фінального свистка разом з футболістами привітали один одного з перемогою. Був вдома після «виїзду» через 40 хвилин :-)