«Динамо-2» — «Олександрія» — 1:1. Мирова в Конча Заспі

Кичак, Родіна, Бутенін, Кушніров, Коркішко (Марцваладзе, 65), Воронков (Шевчук, 78), Дієго Суарес, Довгій, Гармаш (Рибалка, 68), Новак, Дедечко.

«Олександрія»

Мусін, Куций, Чередниченко, Казанюк (Маринчук, 46), Тарасенко, Воронченко (Пономар, 50), Запорожан, Шупик, Гітченко (Погорєлов, 46), Постолатьєв (Радченко, 77), Буличов (Лисюк, 46; Герасименко, 82).

Вилучений: Дедечко, 86

Голи: Гармаш, 39 — Пономар, 64

Тільки в «Динамо-2» почала налагоджуватися гра і слідом за серією невдач наступили перемоги, підопічні Геннадія Литовченка й Юрія

Калітвинцева знову зіграли внічию. Після успіху в попередніх двох турах динамівці не змогли перемогти ПФК «Олександрія». Гру активніше розпочали гості. Спочатку Кичак випередив Воронченка і забрав м’яч у того з-під ніг, а потім Вадим пробив трохи вище після подачі Казанюка. Ще через кілька хвилин Олександр прострілював з гострого кута з лівого флангу, але захисники господарів вибили м’яча на кутовий.

Після цього частіше загрожувати воротам суперника стали динамівці. Особливо настирливим в цьому відношенні був Довгій, але з його ударами або справлявся Мусін, або Олексій бив вище. На 39-й хвилині після чергової атаки динамівців м’яч поцілив у поперечину, а Гармаш вдало добив його у ворота — 1:0.

Після перерви гості не опустили рук, продовжуючи шукати щастя біля чужих воріт. Після удару Постолатьєва з правого флангу Кичак врятував команду від неприємностей. Але на 64-й хвилині не зміг допомогти й Артем. Пономар краще за всіх розібрався в штрафному майданчику і відправив м’яча до воріт — 1:1. Після пропущеного м’яча тренери динамівців провели низку замін, але вони, на жаль, результату не принесли. Олександрійці продовжували атакувати, і після помилки Кичака майже наблизив свою команду до перемоги Маринчук, але пробив трохи вище. А за сім хвилин до кінця поєдинку ситуація посилилася вилученням Дениса Дедечка, який залишив поле через грубу гру.