Сделать стартовой В избранное


Олександр Казанюк: «Бруд лився з боку окремих працівників верхівки клубної ієрархії»

Багаторічний лідер і капітан «Олександрії», 34-річний Олександр Казанюк розповів усю правду про зимову «чистку» в команді Леоніда Буряка. Нагадаємо, за останні півтора місяці олександрійський клуб без зайвого галасу розпрощався з понад десятьма гравцями, зокрема, й нашим співрозмовником.

— Олександре, після того, як ви залишили «Олександрію», про вас мало чути в ЗМІ…

— Нині я насолоджуюся спілкуванням із сім’єю та підтримую форму разом з однією з обласних команд. Щодо мого подальшого працевлаштування, то маю наразі кілька пропозицій: дві — з клубів другої ліги, дві — з першої, а також є один варіант з виїздом за кордон, але він потроху стає менш імовірним.

— Згадуючи шестирічний період в «Олександрії», чи не прикро, що виявилися непотрібним клубу, з яким подолали шлях від другої до прем’єр-ліги?

— Дуже прикро (зітхає)… Я не очікував такого ставлення до себе й до інших гравців, які залишили команду…

— Леонід Буряк, щойно очоливши клуб, сказав, що всі футболісти, котрі залишили Олександрію, пішли «разом із попереднім тренером». Поясність, як розвивалася ситуація?

— Насправді все було зовсім не так! Якби на тренерському містку залишився Володимир Шаран, то залишилася б принаймні половина з-поміж тих гравців, які виявилися клубу непотрібними. Зауважте: усі ці «махінації» відбулися під час моєї відпустки. Так ось, жодному з футболістів, котрих в Олександрії вже немає, навіть не пояснили по-людськи, чому з ними прощаються…

І повірте, Володимир Шаран тут ні до чого — для нього такі глобальні пертурбації в складі ПФК теж стали сюрпризом. Повторюся: все написане в ЗМІ — мовляв, «пішли разом зі старим тренером» — неправда.

— Хто ж тоді був справжнім ініціатором цієї «чистки»?

— Наскільки мені відомо, увесь той бруд лився з боку окремих працівників верхівки клубної ієрархії. При цьому з президентом ПФК Миколою Лавренком ми розійшлися в нормальних стосунках. А от деякі прізвища мені навіть називати не хотілося б… Щодо Леоніда Буряка, то сказати мені нічого — я з цим тренером ніколи навіть не розмовляв.

— Клубна прес-служба вашої колишньої команди вирішила навіть нічого не писати стосовно того, що команду залишив її капітан. Упевнений, вам неодмінно є що сказати вболівальникам «Олександрії».

— Знаєте, до прес-служби в мене немає жодних претензій — повірте, там вистачає «командирів», які вказують їй, з ким інтерв’ю можна зробити, а з ким — ні.

А щодо вболівальників «Олександрії», то коли я залишав місто, ми з ними зустрілись, і я подарував їм свою футболку. Хоча це лише дещиця, якою я міг віддячити їм за підтримку, — так і напишіть: «Олександрійці, ви — найкращі»!

Анатолій ВОЛКОВ, газета «Український футбол»

,
Евгений Македонский 07.02.2012.

19 комментариев на “Олександр Казанюк: «Бруд лився з боку окремих працівників верхівки клубної ієрархії»”

 1. Плохомутанцору нефарт :

  Ребята, подскажите, а кто ещ ё сейчас, кроме Лавренко, в клубе руководит?

 2. Фил :

  Казанюк — найкращий! Назавжди у серцях олександрійців!

 3. Хурма :

  Біланюк там рішала

 4. Stef :

  Саша навеки в наших сердцах!!!

 5. физрук :

  все прекрасно понимают,что спорт сейча вопервых, это деньги и бизнес, а уж вовторых, спорт.
  ну а футбол в этом отношении уже давно перестал быть спортом. игроки это расходный материал, который был выгоден в своё время для подъёма на определённую ступень, тепепрь уклуба другие горизонты,а человеческий фактор нынче не вмоде.
  думаю Лавренко должно быть стыдно за содеяное.

 6. ганс :

  причём тут стыдно,это бизнес,его же не выкинули на помойку а только закончилось сотрудничество,а вообще то надо на поле доказывать свою профпригодность ,из всех с кем распрощались ни кто не доказал уровня ,а зарплаты дай бог каждому такие.

 7. Марко :

  физрук, ти тіки уяви собі, далеко не всі миряться і сприймають нормально те, що «футбол в этом отношении уже давно перестал быть спортом»

 8. Александрия-Херсон-Днепр :

  Руководители ПФКА: http://www.pfcalexandria.com.ua/static,shef,1.htm

 9. александрия :

  КАЗАНЮК А не только хороший игрок,но и прекрасный человек!Обслуживающий персонал вспоминает о нем с уважением!

 10. +380961530297 :

  Свою профпригодность человек доказывал 7 лет ( не зря был капитаном многие года) А зарплату дай бог тебе ( для Ганса( ксати с большоц буквы) такую — что бы ты жил, и тебе сдачу везде давали (чотя бы на чупа- чубс)

 11. физрук :

  да, менять надо было многих, в частности защиту. но не косить же косою всех подряд,хорош бизнес — идти по трупам. к стати этот бизнес есть палка о двух концах и если не уследить за её опасным вращательным движением,то по горбу могу получить многие, не исключая и Лавренка и Буряка.

 12. Братан :

  Ганс,а по-твоему Казанюк не доказывал своей игрой ничего??это один из немногих футболистов который отпахал матчи от звонка до звонка на высоком уровне.

 13. ввв :

  как не обидно,но всему приходит конец и ненада человека заставлять пахать на поле в егото годы,если от футбола можна получать удовольствие на более низшем уровне.ну когда повесит бутсы на гвоздь окончательно, думаю для него, за его преданость, наидется какое то дело,было бы только его желание.

 14. александрия :

  Буряк взял футболистов такого же возраста как Казанюк,и где логика?!?

 15. ввв :

  логика скореи всего заключается в кондициях играка на данныи момент.

 16. александрия :

  Игра покажет у кого какие кондиции!!!!

 17. Фанат :

  Сашу просто убрали под шумок, как всех остальных. Такие глобальные перемены, к добру не приведут, как вылетим в пердив, Буряк быстренько лыжи наточит в Киев и забудет что тут натворил. Дай Бог что бы я ошибался.

 18. Евгений Македонский :

  Фанат, ти нічого нового не сказав! про такий варіант розитку подій ВСІ гудять з дня коли кандидатура Буряка всплила на нашому горизонті. Один лише Лавренко цього не розуміє. В будь-якому випадку ТРАВЕНЬ покаже хто був правий

 19. Я!!! :

  И все же футбол это не спорт, а бизнес!

Оставить комментарий# Команда І В Н П О
1 Шахтар 30 25 4 1 79
2 Динамо 30 23 6 1 75
3 Металіст 30 16 11 3 59
4 Дніпро 30 15 7 8 52
5 Арсенал 30 14 9 7 51
6 Таврія 30 12 9 9 45
7 Металург 30 12 6 12 42
8 Ворскла 30 9 10 11 37
9 Чорноморець 30 10 7 13 37
10 Кривбас 30 9 6 15 33
11 Іллічівець 30 8 8 14 32
12 Волинь 30 7 6 17 27
13 Зоря 30 6 8 16 26
14 Карпати 30 5 8 17 23
15 Оболонь 30 4 9 17 21
16 Олександрія 30 4 8 18 20