Сделать стартовой В избранное

Кубок області. Півфінал

В місті Світловодськ 5 травня відбувся матч відповідь півфіналу Кубку Кіровоградської області. На цій стадії олександрійський ФК «Аметист», який також являється фармклубом ПФК «Олександрія», зустрівся з командою м. Світловодська. Перша зустріч пройшла в Олександрії, і закінчилась сухою нічиєю.

Матч в Свідловодську був більш результативним. Близько 500 глядачів стали свідком перемоги «Аметиста» з рахунком 2:3. З Олександрії підтримати своїх приїхали 25 фанатів, тим самим додали родзинки святковій атмосфері на міському стадіоні Світловодська.

Гарний 50-ти тисячний Світловодськ зустрів гостей сонячною погодою. Слід відмітити чисто прибрані неширокі вулички, доброзичливий настрій мешканців і багато гарних дівчат.

Місто, закладене на березі Кременчуцького водосховища в 1952 році раніше носило назву Хрущов і Кремге́с, не дивно що головну площу прикрашає людина з протягнутою рукою.

Школа Сухомлинського в пгт. Павлиш

«Ми приїхали щоб перемогти!»

Безпосередньо перед матчем нехитрою технологією був зроблений банер «вперед Аметист»

Фанати провели акцію по залученню вболівальників на матчі ПФК «Олександрія». В місті було розклеєно декілька афіш до матчу «Олександрія» — «Оболонь»

Добре приготувались до матчу і правоохоронні органи. В перерві і після матчу міліція всюди супроводжувала олександрійських фанів, хоча потреби для того не було. Місцеві мешканці сприймали їх більше як цікавих іноземців, легко йшли на контакт, обіцяли приїхати в гості.

Чомусь у Світловодську активно підтримують своїх переважно жінки.

Як і передбачалося, матч проходив під диктовку команди гостей. «Аметист», маючи в складі вже досвідчених Білоконя, Колєсніка, Пономаря, Нікітіна, володів повною ігровою перевагою. Забити перший гол в ворота господарів підопічним Чернишенка вдалося лише в середині першого тайму. Під занавіс першої половини матчу світловодці зуміли зрівняти рахунок. Всі крапки над «і» розставив початок другого тайму. Маючи два десятка гарних моментів олександрійці реалізували лише два, натомість Білоконь пропустив другий гол – гравець команди господарів пробив метрів з сорока, м’яч влетів в дальну девятку «за шиворот» нашого голкіпера.

Таким чином, наша молодь вийшла до фіналу змагань. В іншому півфіналі кіровоградський «Ікар» поступився команді “УкрАгроКом” із села Головківка. Фінал відбудеться на новенькому стадіоні в селі Головківка 9 травня, початок 13:00.