Сделать стартовой В избранное


Події після матчу в Мукачево

Цікавим і напруженим видався матч у Мукачево Закарпатської області, де ПФК «Олександрія» провів матч з лідером першості ужгородським «Закарпаттям». Ведучи у рахунку по ходу зустрічі, олександрійці на початку другого тайму пропустили один гол, а в компенсований до другого тайму час, арбітр матчу Топіха з Києва призначив пенальті в ворота Козаченко. Після цього на полі стадіону «Приладист» сталася бійка за участю гравців і функціонерів обох команд, міліції, а також глядачів.

З приводу цих подій на офіційному веб-сайті «Олександрії» з’явився коментар керівника прес-служби ПФК «Олександрії» Юрія Біланюка. «Проблеми почалися з того моменту, коли наші футболісти не змогли провести тренування у визначений час на стадіоні «Приладист». Хоча ще за три дні керівництво було офіційно повідомлено про те що ми просимо виділити сімнадцяту годину 1 травня для проведення визначеного регламентом тренування»

Особливу гостинність закарпатців також відчули на собі інші працівники нашого клубу. «Перед матчем з боку керівництва команди пролунали неприємні слова в адрес нашого оператора. Тільки завдячуючи втручанню делегата ФФУ оператору ПФК «Олександрія» знайшлось місце для проведення відеозйомки матчу».

По-пацанському вело себе і вище керівництво ужгородського клубу. «Чомусь віце-президент «Закарпаття», з легкої подачі арбітра матчу, міг спокійно виходити на поле і давати якісь вказівки безпосередньо арбітру»

Звичайно, в Україні дуже люблять пиво, вино і інші спиртні напої, але часто ця любов стає проблемою для організаторів футбольних матчів. Схоже на те, що організатори матчу не дуже серйозно поставились до організації безпеки в цей травневий святковий день. «Стадіон був неготовий до матчу такого рівня. На поле вибігали всі, хто хотів, і робили все, що хотіли. Пиво продавалось прямо на стадіоні, що заборонено регламентом, матюки звучали з уст керівництва клубу – все це створювало атмосферу далеко не культурного і не спортивного характеру».

Не обійшов увагою Юрій Біланюк роботу головного арбітра і його помічників. «Заявляємо, такі матчі повинні обслуговуватись бригадою арбітрів найвищої кваліфікації. Ми не хочемо підозрювати арбітра матчу і його помічників, але в діях арбітру був присутній суб’єктивізм. Суб’єктивізм на користь господарів поля. В одному випадку, м’яч влучив в руку захиснику – арбітр обмежився кутовим, біля інших воріт, м’яч влучив в корпус футболіста – суддя призначив пенальті.»

Після цього гравці ПФК «Олександрія» почали апелювати до арбітра. Звісно, рішення ніхто не відмінив. «Закарпаття» таким чином здобуло перемогу в цьому матчі. «Керівництво ФК «Закарпаття», вболівальники, вибігли на поле стадіону і сталася бійка».

В зв’язку з цими фактами ПФК «Олександрія» направила офіційну заяву в керуючі органи. «Випадок у Мукачево повинен стати темою для обговорення і в ФФУ і в ПФЛ. Всі докази ми передаємо в ПФЛ і дисциплінарний комітет».

,
Евгений Македонский 05.05.2009.

4 комментария на “Події після матчу в Мукачево”

 1. Порвем Оболонь разом :

  Передадуть докази, але… Скільки вже було таких апеляцій, а віз і нині там. Це ж український футбол, а в цьому футболі діють подвійні, а то і потрійні стандарти. Доводиться знову цитувати Кравчука: «Маємо те, що маємо».
  9 травня всі приходимо на стадіон і вболіваємо за наших. У джин-тоніків з бренді-колою шансів не буде. Перемога за нами. І на завершення пара діалогів з класики:
  «- А в чём сила, брат?
  — А вот в чём: в деньгах вся сила, брат! Деньги правят миром, и тот сильнее, у кого их больше!
  — Ну хорошо, вот много у тебя денег. И чё ты сделаешь?
  — Куплю всех!
  — И меня?..»
  «- Вот скажи мне, американец, в чём сила? Разве в деньгах? Вот и брат говорит, что в деньгах. У тебя много денег, и чего?.. Я вот думаю, что сила в правде. У кого правда — тот и сильней. Вот ты обманул кого-то, денег нажил, и чего, ты сильней стал? Нет — не стал! Потому что правды за тобой нет! А тот, кого обманул, за ним правда. Значит, он сильней. Да?!
  — Да…»

 2. Марко :

  апіляція то буде, але краще носу Смалько від того не буде. А всі ці протести в гіршому випадку аукнуться штрафом для рефері. Зараз головне доре налаштуватися на пивних!

 3. Полиграф :

  Я думаю, що наші вже налаштувалися;) І вони вийдуть на поле з єдиною думкою, думкою — Перемоги!

 4. Марко :

  а ось і відео http://www.pfcalexandria.com.ua/news,1,298.htm

Оставить комментарий# Команда І В Н П О
1 Шахтар 30 25 4 1 79
2 Динамо 30 23 6 1 75
3 Металіст 30 16 11 3 59
4 Дніпро 30 15 7 8 52
5 Арсенал 30 14 9 7 51
6 Таврія 30 12 9 9 45
7 Металург 30 12 6 12 42
8 Ворскла 30 9 10 11 37
9 Чорноморець 30 10 7 13 37
10 Кривбас 30 9 6 15 33
11 Іллічівець 30 8 8 14 32
12 Волинь 30 7 6 17 27
13 Зоря 30 6 8 16 26
14 Карпати 30 5 8 17 23
15 Оболонь 30 4 9 17 21
16 Олександрія 30 4 8 18 20