Сделать стартовой В избранное

Чемпіонат Олександрії з міні-футболу 2013

Команда олександрійських фанатів прийняла чучасть в щорічному чемпіонаті Олександрії з міні-футболу ім. Грінера. Цієї зими «10 сектор» не зміг подолати груповий етап турніру, але в кожному матчі хлопці демонстрували справжній спортивний характер, віддавали грі всі свої сили, а ті хто збирався серед глядачів, створювали неповторну стадіонну атмосферу в невеликому залі «Олімп».

За календарем перший матч зіграли з командою ветеранів «Поліграфтехніки». Хоча фанати першими відкрили рахунок в матчі, надалі важко було стримувати натиск майстрів. Один із голів пропустили від легендарного Сергія Лактіонова. В другому турі зустрічалися з командою військової частини «Гвардієць». Тут наша команда мала повну перевагу, виграючи по ходу матчу 3:1, але не змогли втримати перевагу, завершився матч 4:4. За регламентом команди переможця виявляли в післяматчевих пенальті, де влучнішими виявились гвардійці 3:2.

Принциповим для «10 сектору» став поєдинок проти команди райвідділу міліції. Незважаючи на шалену підтримку трибун, за 4 хвилини до фінального свистка фанати програвали 1:6, проте команда не опустила руки! Зібравши волю в кулак, за цей час вдалося забити 4 голи. Зовсім трішки не вистачило щоб зрівняти рахунок і зберегти шанси на вихід з групи.

В зустрічі з футбольною командою «Аметист» фаворитом розглядались більш підготовлені суперники. Але і тут «10 сектор» всіх здивував, забивши першим два голи. На другий тайм сил не вистачило, матч програли. Далі, з командою селища Димитрово так само вигравали 2:0, але пропустили тричі, і довелось випускати п`ятого польового гравця, щоб зрівняти рахунок на останній хвилині матчу, а потім і здобути перемогу в післяматчевих пенальті. Останній матч турніру «10 сектор» програв команді Політехнічного коледжу, але знову ж таки, виграючи по ходу гри 2:0. Якась нехороша карма!)

Ветеран — 10 сектор 6:4
Гвардієць — 10 сектор 4:4 (3:2 п.)
10 сектор — РВ УМВС 5:6
10 сектор — Аметист 4:7
Димитрово — 10 сектор 3:3 (0:1)
10 сектор — Політехнічний коледж 2:4