Сделать стартовой В избранное

«Динамо-2» — ПФК «Олександрія» 1:1. Коментарі тренерів. Фоторепортаж

Володимир Шаран, головний тренер ПФК «Олександрія»: На лідера налаштовуються всі команди по-особливому. Про це я повсякчасно наголошую, акцентую увагу гравців. Перший тайм мені не сподобався, бо знову футболісти не виконали моїх настанов на гру. Не було атакуючого футболу. У другому таймі на поле вийшли Козак, Гітченко та Єрмак. Гра пожвавішала, набрала швидкостей, футбольної агресивності, почала виникати постійна напруга біля воріт киян. Залишившись в меншості, хлопці не стушувались, проявили характер, психологію, що дало свої позитивні наслідки. На полі відбувалася гра. Не тільки відігрались у меншості, але були й близькі до того щоб перемогти. Другий тайм відіграли добре.

У грі з «Нивою» Таргамадзе отримав травму. Його вихід на поле в Києві був під загрозою, але Давід вийшов, вистояв і забив потрібний гол. Відразу три заміни були спричинені отриманими травмами Казанюком та Сидоренком. Відносно Пархоменка, то хлопчина дещо перехвилювався.

Андрій Гусін, головний тренер «Динамо-2»: Для нашої команди матч складався нормально. Ми бажали домінувати на полі, старались грати першим номером. Стовідсоткових моментів створили небагато, але нанесли достатню кількість ударів по воротам. Можливо, що гравцям не вистачало точності. На такому полі гра не дуже виходила. Якби ми грали на синтетиці , то було б краще для нас. У цілому, ж я задоволений самовіддачею хлопців.

Невдоволення викликала велика кількість непотрібних фолів, а це через те, що ми дуже багато програємо боротьби на полі. За останні матчі їх дуже багато накопичилось в арсеналі команди. Враховуючи, що суперник за весь матч створив лише один гольовий момент на останніх хвилинах матчу, ми зіграли непогано.

«Олександрія» проявляла тиск за рахунок того, що їх форвард вигравав більшість єдиноборств або заробляв штрафні, чого не змогли зробити наші форварди.

24 тур. 4 квітня, понеділок. Конча Заспа, тренувальна база «Динамо». Початок 17:00

«Динамо-2»

Кичак, Люлька, Парцвания, Бутенін, Новак, Рижук, Морозенко, Макаренко, Суарес, Прокипчук, Малин

«Олександрія»

Паньків, Чередніченко, Казанюк (Єрмак, 46), Довгий, Запорожан, Пархоменко (Козак, 46), Ксьонз, Сидоренко (Гітченко, 46), Таргамадзе, Старенький, Шевченко

Голи : Довгий 37 (автогол) — Таргамадзе 64

Вилучення: Запорожан 54

Евгений Македонский 04.04.2011.

15 комментариев на “«Динамо-2» — ПФК «Олександрія» 1:1. Коментарі тренерів. Фоторепортаж”

1. Звєзда Василь :

Продюсере Микола Миколаєвичу, то що тепер нам знову третє місце світить? Пока шо нема бабосіків на ПЛ?

2. Коля :

Знаете, как по мне, то Мы еще не готовы играть в ПЛ! На это не нужно! Первая лига — это оно…

3. Perry :

Неа. Лише ПЛ. Навыщо тоды взагалы грати, якщо постійно товктися на одному місці???

перші проблеми у команди і одразу ж песимістичні настрох у вболівальницьких колах. Шо за фігня?