Сделать стартовой В избранное

Зранку йшов дощ, може, після обід вийде сонце?

ПФК Олександрія: Альтман, Куций, Гітченко, Тарасенко, Буличов, Прокопов (Чередніченко, 81), Казанюк (Сирота, 64), Запорожан, Пономар (Цимбал, 84), Мельник (Шупік, 70), Гребінюк (Лисюк, 56)

ФСК «Прикарпаття»: Іконніков, Башлай, Гребинський, Іванишин, Поздеєв, Худобяк (Веретко, 62), Ревуцький (Коцабюк, 69), Корнієнко, Новицький, Гаврилишин, Нодь (Боришкевич, 77).

Цей дощ розпочався ще вночі. Прокинувшись вранці і дивлячись на падаючі з темного неба краплі, у серці тривожно защемило — сьогодні ж футбол. Але на погодні умови ми впливу не маємо, тому доводиться приймати те, що нам дає природа. До обіду дощ не припинився і багато вболівальників почали сумніватись у тому відбудеться матч чи ні, але матч відбувся. І нехай гризуть лікті, нігті, землю чи ще щось ті, хто засумнівався чи побоявся опадів і не прийшов на цей матч.

Ближче до початку матчу дощ трішечки стих. Але поле мало «важкий» вигляд, який давав зрозуміти — сьогодні буде багато «фігурного катання» та смішних піруетів. Після нічиєї у Севастополі і зважаючи на силу «Прикарпаття», олександрійці не мали намірів придивлятись до суперника, а з перших же хвилин ознайомили всіх зі своїми претензіями на перемогу. На 4-ій хвилині Гребінюк після подачі з правого флангу пробивав головою, — неточно. Після кожної подачі чи прострілу в штрафний майданчик «Прикарпаття», там виникають «пожежі», захисники іванофранківців не можуть знайти порозуміння між собою.

«Олександрія» активно використовує лівий фланг на якому вдало комбінують Куций та Казанюк. До речі, слід приділити увагу перестановкам гравців на полі. Я не великий дока у тактиці футболу, тому висловлюю свою суб’єктивну думку. Отже, олександрійці грали класичні 4-4-2. В захисті — зліва Куций, в центрі — Гітченко і Тарасенко, зправа — Буличов. Крайні захисники повинні були виконувати роль «бігунків», тобто активно підключатись до атак, роблячи проходи вглиб володінь суперника. На скільки їм це вдавалося — нехай вирішують тренери. Але в першій половині зустрічі Куций дуже активно підключався до атак, і саме від нього з Казанюком надходила небезпека для воріт Іконнікова. В півзахисті — зліва Казанюк, опорний — Запорожан, центральний — Прокопов, зправа — Пономар. Ну і в нападі — Мельник, Гребінюк.

На 10-й хвилині Казанюк прорвався по своєму флангу і несильно прострілив в центр штрафного, Олег Мельник до м’яча трішки не встигав — довелось тягнутись і тому удар вийшов не сильним і прямо в голкіпера. Вперше Прикарпаття створило небезпеку біля воріт Альтмана на 14-й хвилині. Це, після розіграшу штрафного удару, по воротам пробивав Ревуцький. На щастя місцевої торсиди м’яч полетів над поперечиною. Після цього «Олександрія» пускає в хід важку артилерію. Запорожан метрів з 30-ти приклався до м’яча — поряд зі штангою. А на 18-й хвилині стовідсоткову нагоду змарнував Казанюк. Після прострілу на одинадцятиметрову позначку Сашко був один напроти воріт — удар зходу — прямо в Іконнікова, м’яч відскочив на лінію штрафного майданчика, де і зустрічається з ногою Запорожана — удар — знову точно в голкіпера!

Олександрійці почали використовувати довгі передачі зі своєї половини поля в боротьбу Мельнику і Гребінюку, а також удари з далекої відстані. Так, на 22-ій хвилині з 35-ти метрів стріляв Прокопов — голкіпер піймав круглого. За три хвилини по тому стріляє Куций — воротар з третьої спроби фіксує поліуретан-кевларового в рукавицях. А от і контра «Прикарпаття», яку у відчайдушному підкаті перед воротарським майданчиком перериває Гітченко. Дуже небезпечний і динамічний епізод! А за кілька хвилин по тому, олександрійці організовують атаку правим флангом — простріл — в правому куті воротарського майданчику Мельник ставить захиснику корпус і, спиною до воріт, приймає м’яч, а іншим дотиком, лівою ногою з розвороту пробиває по воротам. М’яч, стрибаючи по вирваним клаптям газону, закочується в дальній кут воріт! Гол!!! 1:0.

Забивши гол, господарі дещо заспокоїлись, — ініціативою заволоділи іванофранківці. На 37-ій хвилині Жолт Нодь потужно пробивав у ближню дев’ятку, але Альтман виручив свою команду. А через дві хвилини з лінії штрафного майданчику круглого увалив Прокопов, але той просвистів поряд з лівою штангою. На тому і закінчимо про перший тайм.

На початку другого тайму іванофранківці почали діяти активніше, але боротьба здебільшого проходить в центрі поля. На 56-й хвилині Гребінюка змінив Лисюк і одразу ж прийняв участь у небезпечній атаці. А на 59-ій хвилині матчу Лисюк мав виходити один на один з центра поля, але боковий арбітр вгледів оффсайд. Хоча ближче до воріт «Прикарпаття» був захисник гостей. Після цього іванофранківці перехопили ініціативу і провели декілька небезпечних атак. Замість Казанюка виходить Сирота і через деякий час, звикнувши до поля, вони з Лисюком починають «возити» захист «Прикарпаття». Лисюк гіперактивний, б’є по воротам, віддає паси, на ньому постійно фолять. Після одного з таких фолів, за 30 метрів від воріт, Запорожан пробиває штрафний удар — м’яч летить прямо під поперечину, але Іконніков дістає, переводячи круглого на кутовий. Знову Лисюк!!! Він зі своєї половини поля мчить до воріт суперників, в боротьбі з захисником б’є по воротах, але голкіпер впорався з цим ударом. І все ж навіть по такій грі прикарпатці мали шанси засмутити Альтмана і компанію. Після подачі з кутового іванофранківець небезпечно пробивав головою, але мимо.

Кінцівка гри проходила в атаках то господарів, то гостей. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу «Олександрії» 1:0. Задоволені глядачі потягнулись до виходу. В цей похмурий день футболісти ПФК «Олександрія» подарували своїм вболівальникам сонячний настрій на найближчі дні.

З перемогою Вас, олександрійці!

Артемій Франковський, але не іванофранківський, спеціально для pfca.com.ua

, ,
Артемій Франковський 04.04.2008.

5 комментариев на “Зранку йшов дощ, може, після обід вийде сонце?”

1. materazzi :

На фото видны лужи, дренаж явно не справился с осадками

2. Марко :

на газоні калюж не було! не знаю де ти їх там побачив. Для такої погоди поле було у відмінному стані.
    Казанюку нефарт, вже з таких убойних позицій стріляє… і все не туди

3. Серж :

Марко: на счёт Казанюка полностью согласен… Он последнее время вообще слабый. И с Днестром и с Севастопалем и с Прикарпатьем… Но всё же я желаю ему удачных выступлений на следущих матчах и побольше голов!!!