Сделать стартовой В избранное

«Арсенал» Біла Церква — ПФК «Олександрія» 1:1. Коментарі тренерів

Володимир Шаран, головний тренер ПФК «Олександрія»: Сьогодні, як такого не було його величності футболу, більше було боротьби. Наші гравці в першому таймі трохи недооцінили суперника. Але після розмови в роздягальні, в другому таймі гра змінилася на краще. Ми почали діяти більш конструктивно, включили швидкості. Рахунок один-один — це закономірний результат, тому що команда не звикла до такого стану поля. Вдома ми граємо на ідеальному газоні.

13 тур. 2 жовтня. Біла Церква, стадіон «Трудові Резерви». Початок 16:00

«Біла Церква»

Суслов, Стоян, Лебединець, Кривошеєв, Гонщик, Рибковський (Швець, 90), Коваленко, Драголюк (Товкацький, 56), Огіря (Малий, 90), Кармаліта (Степанюк, 66), Бровкін

«Олександрія»

Паньків, Чередніченко, Казанюк, Довгий (Кременчуцький, 88), Іващенко (Бідловський, 60), Запорожан, Шупік (Кабанов, 68), Гітченко, Ксьонз (Мельник, 83), Сидоренко, Грицук (Грибанов, 54)

Голи: Лебединець 24 — Грибанов 62

Евгений Македонский 02.10.2010.

5 комментариев на “«Арсенал» Біла Церква — ПФК «Олександрія» 1:1. Коментарі тренерів”

1. forsage :

Це як? У наших мяч забив гравець, якого немає у складі? Чому немає Грибанова?

2. Марко :

в списку було лише 10 гравців. Вже виправилися — додали Грицука, якого пізніше замінив автор гола Грибанов